Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Магічне

І про магію щодо дітей:
[крекс фекс пекс]Це я прочитала в якійсь книжці про підлітків, а потім забула, а потім дуже важким шляхом знайшла цей інструмент, а потім така: "Підожди, я ж про це читала вже колись. Оце тормаз."

Нагодуй підлітка сніданком, почекай пока вона піде в свою кімнату, постукай і нейтральним тихим і скучним голосом скажи: "Я тут записала шо нада за день зробить". Дай їй записку, де написано: "-винести сміття, -написать листа тьоті Валі, -скласти стірку, -прочитать 4 сторінки іноземною мовою, пробігти 3 км.",- чи шо вона в тебе там робе регулярно.

Даже не давай в руки, а десь її приліпи швидко(!) на видному місці і тікай з кімнати, не дослухавши, шо в них є сказать.

Це магія. Тобі не нада ні нагадувать, ні скиглить, ні кричать, ні сердиться, ні забирать телефон. Список діє на підлітків в гіпнотичний спосіб. Списки їх заземляють, заспокоюють і вносять якраз помірний сенс контрольованості і дісципліни.
До кінця дня принаймі половина буде виконана без слів. Ти офігeєш. То шо не виконано, можна буде дoдать наступного ранку в новий список.

Користуйся.
Faina Kaplan

Так от, "це допомагає хоча б тому, що в тебе немає відчуття, що ці батьківські завдання безкінечні. тому ти собі їх розподіляєш і робиш, коли комфортно. головне в процесі не підкидати нових завдань 🙂" (ц)

А коли навчиш радісно викреслювати зі списка зроблене, то дітям це загалом заходить добре.
Tags: , time management, навіяло, таки да
Subscribe

 • My tweets

  Fri, 13:02: Відмайндмеп себе, щоб стати кращим! https://t.co/bWU4IdivAQ Fri, 14:19: My comment to an entry 'Раз пан Профессор не пишет,…

 • My tweets

  Thu, 13:57: Активне читання: записувати книги як майнмепи https://t.co/NnUJyjSxnE Thu, 19:58: My comment to an entry 'Активне читання:…

 • My tweets

  Wed, 12:31: Интеллект-карты: 5 способов, которые помогли мне превратить хаос в порядок https://t.co/oTUq3aaVeI Wed, 17:29: Синоніми щоб…

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments