Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Карантин. Гостра соціальна драма.

Дійові особи:
COVID-19 - тревел-вірус з Китаю, що любе подорожувати
Микола: заробітчанин в Італії
Кияни - хоробрі та відповідальні громадяни.
Офісні працівники
Мами - люди, що народили дітей
Мер міста
Комаровський - відомий педіатр
Блогер be_natural🌸 - успішна блогерка, що дає поради, як гарно виглядати та бути здоровим завдяки безконтрольному поїданню пігулок з відомого американського сайту. Знає все про здорове харчування, бо пройшла двотижневий марафон у Маші-натуропата.
Дід-відун - цілитель та мольфар у 7 поколінні з Карпат.
Магазини, аптеки.

Дія перша

Десь на півночі Італії. Усміхнені люди, жваво розмахуючи руками, снідають пастою. За окремим столиком сидить жвава італійська бабуся. До неї підходить похмурий Микола і похмуро протягує їй каву. «Капучіно, сенйоро!». Бабуся у відповідь гучно чхає, гигикає, кокетливо прикрива рота і каже «Ніколя, міскузі!».

Covid-19: дратуті. Чи як то кажуть, здоровенькі були! Ги.

Дія друга.

Коло будинку Миколи в Чернівцях палає багаття. Похмурі люди з вилами скандують «Ми Миколі не дадім! Ми карону побєдім!»
Микола з сім’єю вимагають політичного убєжища в Швейцарії, але натомість їх поміщають в клінічну лікарню у Борщів.

Дія третя.

Столиця. Мер записує відеозвернення до містян:
«Кияни! Не час для паніки! Мийте руки! Не коліть один одного вилами, патент на вили є тільки в Ляшка! Проводьте більше часу з рідними та дітьми! А щоб вам було легше виконати ці настанови, с сьогоднішнього дня ми закриваємо школи і дитячі садочки. На роботу все одно п...дуйте, вам треба цих спиногризів годувать. В бюджеті на це коштів ніц нема. Все під контролем: Маршрутки ми помиєм доместосом і сидіння - туалєтним утьонком. ».

Кияни: ну охрініть.
Мами: вам то шо, от нам п...да *відкривають вино.
Офісні працівники: а давайтє ви нам дадітє оплачену відпустку.
Керівництво офісних працівників: а давайтє ви підете на х..й. Ось вам маска, ось дезинфектор. Ми - на Мальдіви.

Кияни: кажецця, прийшов час шопінгу. *составляють списки - гречка 20 пачок, сіль - 10 пачок, цибуля, картопля, туалетний папір, сканворди.

Магазини: акція! 5 пачок солі по ціні 10! Туалетний папір - відчуй дотик ніжності по ціні справжнього шовку!

Аптеки: *виставляють на полицях фуфлогрипин, фуфлосироп , фуфлоімунель* - профілактіка та лікування короновірусу! В усьому світі нема, а у нас для вас - є! Тіко гроші несіть. Гроші роблять чудєса.

Блогер be_natural🌸: дєвачкі, сьогодні ми на шопінгу, і я покажу вам сваю продуктову корзіну на час вірусу. Всі ми знаєм: імунну систему треба укріплять. Сіль, цукор, глютен - то є люта смерть імунітету. Я їм свіжі локальні продукти. Це доступно кожному українцю: авокадо з Перу, аюрведічєская спіруліна з Гонконгу, творог від еко-кози, яку годували фермерською грушею і мікрогріном та вірджин-олія кмину блискучого з мого еко-шопу. Не забуваємо: без БАДів це все не усвоїться!!! Тож продовжуємо приймати всі необхідні людському організму мікроелементи: витяжки з бобрової струі, мурашину кислоту, кору червоного дерева і ехінацею лису. Це на сніданок. Щоб дізнатися, що я приймаю на обід щоб сяяти брайт лайк е даймонд 💎 та дивувати вас, мої любі, приймайте участь в марафоні «Буду каралєвой без карони», усього 500 грн і підпишись на моїх 1879 друзів. Обов’язково дивись сторіз і шукай там 👑! А пока дарю всім скідочкі на айсьорб - вгорі мого профілю. Цілую вас, мої сонцесяйні!

Дід-відун: та най тих блохурів холєра вхопе! Дідо каже тако: збери підношення для духів-предків. Таку корзину добру візьми , туди поклади: ковбаски домашньої, сальця, яєчок добрих, горілочки. 500 грн не забудь! І віднеси тоє духам. Місце духів - за моєй хатой, кіко шагів і горбик - отуди клади. Ще дідо має акцію: якщо ти - файна молода кобіта, викатаю яйцем цілющим всі тії віруси. Приходить у купальнику.

Комаровський: знову випускає 100500 відео, але всі знову продовжують дивитися 1+1 та Машу-натуропата.

To be continied...

(ц) не знаю хто той талант


Tags: літературне, прекрасное
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments