Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Чи можна такому довіряти?

Я от про що подумав. Давайте уявимо собі, що єбанутий зелебобік (уявіть собі Дона Каталана чи Святого Демона, Фрізбі, Фульмахта чи знайому вам особисту людину), який обливав помиями Пороха, знена внєзапно "прозрів" і став писати правду про Бубачку? Або навіть напише, що вийшов сьогодні проти капітуляції, навіть стрім запиляє для правдоподобія.
...Чи можна такому довіряти?

Бубочка з самого початку грав на балалайкє в ушанке і це було зрозуміло усім. Нє, ну згоден, що там були нюанси, типу він проект зрадника Коломойського чи проект Хуйла і Коломойського одночасно, але то мінорна деталь на фоні головного -- це зрадницький проект проти Пороха, який протидіяв кацап дуже ефективно.

Це їх зупинило тоді? А зараз типу інсайд з "новим мінськом" в них? Ну чи вони прозріють, коли економіка повністю навернеться (вже влітку чи на початку осіні)...

Ну от немає жодної гарантії, що наступного разу вони не проголосують за чергового ватяного кандидата, вказаного пропагандою Кремля. Наступного разу ті зелебобіки цілком можуть проголосувати за що завгодно, і при цьому будуть продовжувати брехати в очі, як отой Демон та Фрізбі -- "я за Пороха", і продовжувати поливати лайном саме Пороха.

Чи можна такому довіряти?


ЗИ: Вчора син сказав, що я ворог набагато кращий ніж друг, що був такий собі сер Вінстон Леонард Спенсер Черчилль. Та й он Тарас Вячеславович Чорновіл вже три роки нікого не зраджував, може дійсно прозрів після 50 років.

Але чи можна такому довіряти?..
Tags: навіяло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments