Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

А зараз можна зробити перевірку на Абрашушлімазла

> Ну знаєте. Різниця між 1.6 та 2 теж невелика. Тому якщо ви до мене застосовуєте такі суворі крітерії то і ви згідно з ними збрехали, а скоріш за все, як і я просто полінилися погугліти точні цифри.


По-перше, не мене маніполяції не діють.
- "Деклька" то 3 і більше, як я казав. То не "2" і "3", тобто то не помилка тайпання.
- По друге, ви мене звинуватили першим там де явний опис цифр поруч а тепер продовжуєте ідіотські наїзди.

Ще раз:
- "декілька" то не "1.6", то брехня, свідома чи ні

- Ахметов втратив десь під 20 млрд тому, що його бізнес був пиляння дотацій Донбасу, більшість активів його саме там. А у Пороха на Росії невеличка фабрика пропала. Отже жодним чином не може бути параллелей.

- нема прямих доказів що всі президенти крали чи їм заносили. Ми можемо тільки бачити результати роботи -- у Яника син-стоматолог майже наздогнав Ахметова, про Пороха та Зеленського тут пишуть. Крапка.

* * *

Мова йде, власне, не про цифри а про спотворену передачу данних, подання хибної інформації, ота прокацапська хрєнь "сивочолий".

...А зараз можна зробити перевірку на Абрашушлімазла -- кожен 10й камент буде про Зе, хоча він при владі а Порох понад 300 днів -- ні. Але та, муляє саме Порох чомусь.
Так і той Шлімазл, відомий клован -- причина войни то жиди Вальцман и Турчиновцман, ну й Гройсман. І теж як перепитаєш про війно, то він пишу що таки Росія напала... Але все одно вальцман і сивочольцман винні, два в одному.


Ще раз кажу, тут нема заборони писати думку. Як нема заборони писати про президента, бо він не символ країни -- а ні флаг а ні тризуб. Але так само будь хто може написати "впевнений що це брехня, тому що...".


ЗИ Мені такі цифри гуглити не треба, я їх пам'ятаю. Власне тут я пишу про методи, які допомагають вчитись.View the entire thread this comment is a part of
Subscribe

 • My tweets

  Fri, 13:02: Відмайндмеп себе, щоб стати кращим! https://t.co/bWU4IdivAQ Fri, 14:19: My comment to an entry 'Раз пан Профессор не пишет,…

 • My tweets

  Thu, 13:57: Активне читання: записувати книги як майнмепи https://t.co/NnUJyjSxnE Thu, 19:58: My comment to an entry 'Активне читання:…

 • My tweets

  Wed, 12:31: Интеллект-карты: 5 способов, которые помогли мне превратить хаос в порядок https://t.co/oTUq3aaVeI Wed, 17:29: Синоніми щоб…

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments