Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Мой комментарий к записи «...допитали матір одного з членів екіпажу літака МАУ (ц)» от grzegorz в…

а я таки відкопав звідки ноги ростуть
[Spoiler (click to open)]"Ще до того, як Іран змінив свою позицію, ми знали цю інформацію. Ми знали цю інформацію ще до того, як її почали оприлюднювати наші поважні партнери з інших країн", - сказав керівник Радбезу.
Зокрема, за його словами, українські експерти, направлені до Тегерана, "знайшли докази того, що це була ракета". "З великою імовірністю ми знаємо назву цієї ракети, знаємо, коли її купила іранська влада, і знаємо, в кого її купили", - заявив Данілов.

На його думку, саме наявність у Києва цих доказів, а також публічні заяви про те, що серед основних версій авіакатастрофи є збиття ракетою, вплинули на Іран.
Cебто Валік Гладких перетворив припущення доволі малокваліфіеованої людини в дійсність.
О, це офігенна робота по факт-чекінгу.
Далі дивимось хуїз "секретар РНБО Данілов"[Spoiler (click to open)]-- тут і тут та й у гуглі.
Зашкварів великих нема , хоча був бізнес з ригой-Єфремовим понад 20 років тому, коллекція книжок в 21000 (ясно що не читав всі, але таке збирати повний дебіл не буде), освіта відносна непогана (краще ніж в Зєлі та того запорізького сісько-фотографа). Досвіду для РНБО ніц нема, але для Зеленої Плісняви то норма. Ну, корочє темна конячка, яка вирішила на Зєлі заїхати у владу.


Так що сто відсотків, що Данілюк спробував каналізувати критику щодо бездіяльності туманним припущенням, а той поц Гладких перекрутив те як факт.

[Spoiler (click to open)]


Посмотреть обсуждение, содержащее этот комментарий
Tags: фактчекінг
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments

Bestlg_hater

January 13 2020, 23:48:15 UTC 1 year ago

 • New comment
Ну як це зашкварів великих нема? Бандюк же. Зв'язки з кацапськими ОЗУ, сонцевськими, чи ким там кобздон керував. Я з цим типком знайомий особисто ще з 90-х, коли він тільки отримав свою єдину освіту (ветеринара в третьосортному сільгосптехнікумі), й "шукав себе в бізнесі". Був в нас "авторитетний підприємець", такий собі Валєра Доброславський, чи-то сусід Льошика, чи однокласник. З його банди й почалася кар'єра останнього. Це ОЗУ, як тоді казали, "тримало" Луганськ кілька років поспіль, витиснувши, чи винищивши конкуруючі банди. А згодом верхівка десь перейшла дорогу московським колегам. За плітками, Добрик нібито відмовився щось ласе віддати кобздонівським, та ще й вилаяв їхнього ватажка матерно. За що, згідно з легендою, й поплатився. Так це, чи ні, але що невдовзі після конфлікту його бійців почали відстрілювати, десь за рік діставшися й до самого, це факт. А корєшок на початку тієї війни перебіг на бік ворога, тому вижив, один з небагатьох. На той момент було вже три роки, як Льошик був міським головою. Звісно, одразу ж після кінця існування угрупування, що поставило його на цю посаду, його звідти поперли зі скандалом. Але бути чиновником йому сподобалося, то ж пішов до політики. Там теж зашкварів було достатньо: і сдпу-нуль, і бродский-яблуко, і матьківщина.

А от з Єфремовим був в нього не бізнес, а типове кидалово. Ватажок червонорожих багато кого так використовував втемну. От і цього розвів з "Укркомунбанком", що був потрібний йому в якості "пральної машинки". А коли той "неочікувано" луснув, ці двоє стали ворогами на все подальше життя. Саме тоді Мячеславович почав позиціонуванти себе, як проукраїнського політика, на протиставлення промосковським ригам. В 2004-му очолив передвиборчий штаб Ющенка, а після Помаранчевої революції став головою ОДА.

Ну а коли Ющ змінив його на Москаля, зник з міста, й більше я з ним не перетинався. Знаю хіба, що був нардепом від БЮТ, а потім аж до зеленої пошесті, коли його ввели до Радбезу, нічого про нього не чув. Після призначення секретарем РБУ, опитав спільних знайомих, і ніхто не спромігся згадати нічого конкретного, крім того, що в 14-му, на початку процесу окупації, він приїздив до Луганську, сварився з Єфремовим і його правою рукою Голенком, а потім повернувся до Києва, де розповідав про тутешню ситуацію по ТБ. Що він робив всі ці роки до, та після, ніхто не знає, й це виглядає дуже підозрілим. Не здивуюся, якщо з'ясується, що перебував в Хуйлостані, де його готували до чогось подібного тому, чим він займається зараз. Досьє на луб'янці на нього має бути товстеньким і розлогим.

Recent Posts from This Journal