grzegorz

Comment to 'Про безопасность' by grzegorz in bitter_onion

У тебе в питанні маніпулювання начебто я казав, що одна з груп краща чи гірша за другу.

Можна по різному відноситись до наявної ситуації, але мені вона виглядає так, що крім того що напав сусід-наркоман, в нас в домі живе свій наркоман -- брат жінки. І він тут давно прописаний, з часів сраного совка. І ти не можеш його просто так вигнати, бо поліція тебе упиздить за порушення його природнього і юридичного права тут жити. А те, що поки я з жінкою працювали і в нас пропав лептоп, то поліцію не сильно гребе. Не було заяви від вас із жінкою.
Ти можеш з жінкою звалити з дому, ти можеш пояснювати тому наркоману стан справ і никати новий лептоп. Але ці хуй допоможе, коли теща чи жінка дадуть тому мовному кокаїністу твого лептопа щоб в нього ломки не було.

Ще раз: ті дві групи"за Зе" і "за Ху" не кращі-ліпші, а вони просто дещо _різні_.

Не пам'ятаю, чи тобі чи Внучку я писав, що ви можете запиляти своє казіно, бо за вашим уявленням так правильно. Особисто я вважаю, що треба пояснювати і поливати города мастилом. Я тобі декілька разів писав, що ти можеш створити опитування щодо твоїх ідей щоб змінити Засади. Я навіть не звертаю уваги на натяки що я підор, хоч це лише тому, що я до того звик ще під час ФІДО, а не тому, що я даю індивідуальні преференції.


Тепер чому я баню кацапів хутко, а старих Кадетів уважно слухаю, не дивлячись на особисті образи в мою адресу.
Саме тому я пристрасний, що я розумію -- іншого народу тут і зараз просто немає. Дуже багато людей мають вади мислення, постійно брешуть, вибирають популізм, вірять в казки.
Ти знаєш сілвер баллет? Та пиши, я ж то казав багато разів.


Що я ще забув прокоментувати... А, що ти не будеш витирати мої соплі. Нагай пліз, коли саме і де я просив про цю послугу?

View the entire thread this comment is a part of

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)

Error

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.