Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Про освіту

Десь в стрічці промайнуло, що освітяни нарікають на реформу для першачків, порівнюючи з процесом (увага!) секуляризації Великодня: яйця весело фарбують, а істинної (з придиханням) суті свята вже і не знають.

А в чому проблема напхати в Великодень будь-яких смислів? Тим більше, що школа не те місце, де варто розказувати про істинні смислі релігійного свята.

Але мова не про те. Бувально одразу ж мені кинули посилання на твіттер вчительки "Позитивні зміни сприймаються надзвичайно скептично, в ігрових методиках та відсутності оцінок всі бачать розбещення та політ у прірву і ностальгійно охають, згадуючи совкову школу". Власне знову те саме на ту саму тему.

Я одного не розумію. Подивіться на дітей з планшетами і мобільніками. Ви також бачите те, що я бачу? Школа давно вчисту програла сучасним ігровим методикам, які розробляють і психологи в тому числі. Навіть найнепосидючіша дитина здатна годинами сидіти і грати і знає імена десятків покемонів зі стадіями перетворення. Чому бодай не спробувати скористатись цією методикою у школі? Я маю на увазі не всадити за комп'ютера, а гру - як технологію навчання.

https://www.facebook.com/ruslana.radchuk/posts/10156239561072438
Tags: мнение, образование, реформы
Subscribe

Posts from This Journal “образование” Tag

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments