Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Я спілкувався з Надією Савченко, здається, двічі.

Чи є різниця в світогляді між Савченко та депутатами?

Я спілкувався з Надією Савченко, здається, двічі. По декілька годин. Недовго після повернення з Росії. Це були закриті зустрічі. Мене попросили навчити її економіки.

Ось яке в мене склалось враження.

1. Надія бачила чорно-білий світ. Вся влада була вороги. Порошенко і Путін були поставлені на один рівень. З ворогами було потрібно боротись будь якими засобами.

2. Самовпевненість. Надія вважала, що вона майже все розуміє і знає, що економіку та політику вивчати не потрібно, і що у всьому винна корупція та влада. І якщо їх тільки поміняти (і як я розумію на неї) все стане добре.

3. Повна недовіра. Надія не вірила нікому крім себе, своєї сестри і можливо ще декількох близьких людей. Через це вона не сприймала будь яку інформацію, була ізольованою, і мала неадекватне світосприйняття.

4. Нерозуміння важливості побудови правил гри. Надія не вірила в правила, в Конституцію, в інститути. Заради кращоі мети (якої?), можна порушувати всі правила.

5. Нетерплячість. Бажання грати вдовгу не було. Радикальні методи, думки, результат має бути сьогодні чи максимум завтра.

6. Бажання помститись. Всім хто є поганий. За її означенням.

Я більше не зустрічався. Бо не хотів гаяти час на цю неадекватність. Я продовжую поважати те, що вона захищала Ураїну і була в тюрьмі в Росії.

На жаль, в менш радикальній формі, але ці 6 факторів характеризують світогляд більшості депутатів. І тому результати їхньої поведінки є і будуть схожими, але в значно легшій формі, на результати Савченко. Просрані репутаціі та рейтинги, нерозбудовані інституції, відсутність чогось конструктивного, постійна боротьба за владу заради влади, неповага до держави, людей, опонентів.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1040262119476303&id=100004775745586
Subscribe

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments