Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Декларація "порохобота".

Декларація "порохобота".

Знаєте, я дуже втомився від зради. Я дуже втомився жити в постійному відчутті лайна. У вічно триваючому пошуці якогось підйобу. У перманентному срачі усіх з усіма й через все. У безперервному матюччі та потоках хейту. В тупорилому витті в стилі "всьо пропало", "нас зливають", "кляті ж*ди все захопили", "шоколадний барига всіх продав" тощо. Саме тому я роблю сатиричну програму і вона є для мене головним засобом спілкування зі світом наразі.
Й саме тому для мене той прошарок людей, які свідомо чи не свідомо сіють цю кляту зраду, є не менш огидними за вату. Ті, для кого "ворог у Києві більший за ворога в Кремлі" - о, я їх правда ненавиджу навіть більше за вату. Бо вата - з неї тепер, після 4 років війни, можна тільки ржати, як з дикунів з кам'яного віку. А ось всепропальщики - це ті, через кого ця країна тупцює на місці ніяк не менше, як через корупцію, Порошенка, Авакова чи ким ви ще вважаєте за потрібне цей перелік продовжити. Саме через цих несповна розуму ідіотів ми живемо в постійному стресі. Й замість позитивної атмосфери творення маємо стан такого собі афтершока, що ніяк не минає. Вічного ПТСР, який засушує тіло та душу. Постійного пошуку ворога замість об'єднання.
Коли у вас сумніви, згадайте шикарні слова Рузвельта про одного латиноамериканського диктатора: "Так, це сучий син. Але це наш сучий син". Ось саме за цим принципом я й пропоную ставитися до влади.

Тобто. Влада погана, її потрібно шпиняти, бити, рвати за помилки й, зрештою, міняти, як і будь-яку владу будь-кого. Але не возводити себе і своє ставлення до всього цього до рівня повного абсурду.
Я не буду більше ніколи голосувати за Порошенка, БПП чи НФ. Але давайте мати розум відділяти ворога екзистенційного, яким є рашка й все, що з нею пов'язане та поганих, не чесних, прогнилих, але все ж таки українських політиків. Сподіваюся, ясно пояснюю логіку?

Це ніяк не означає, що в країні все добре. Аж ніяк. Реванш дуже близький (кейс з Портновим і ЗІКом - у поміч), вбивці Майдану не покарані, купа мусорів в усіх гілках влади спокійно живуть й далі, війна й надалі гібридно-огидна. Купа політичної швалі рветься до влади, діюча влада згортає курс на економічну свободу населення, барижить на всьому, чому можна та остаточно вмикає передвиборчу логіку. Люди дезорієнтовані та розчаровані. Контроль за кожним сантиметром держави й за кожним зітханням людей у владі - маст хев.

АЛЕ. В сотий раз повторюю - ДОСИТЬ ЗРАДИ. Якщо ви хочете перемогти в цій боротьбі з напіврозкладеним трупом УРСР, корупцією та монстром у Москві - потрібно створювати свою нову повістку дня. Творити щось нове в усіх сферах. Ким би ви не були й де б не працювали.

Якщо у вас є вибір між покритикувати іншого й створити самому - краще створіть.
Тільки коли людина творить - вона живе.
Тільки коли будуєш, ти розумієш перспективу і сенс.
Тільки коли ти щось пропонуєш - ти маєш право на критику.
Прості принципи. Яким немає альтернативи.

Bogdan Butkevych is with Богдан Буткевич.
https://www.facebook.com/BogdanButkevych/posts/1621857034546229

Tags: порохоботство
Subscribe

Posts from This Journal “порохоботство” Tag

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments

Besttigora2010

January 24 2018, 08:16:41 UTC 3 years ago

 • New comment
"Так, це сучий син. Але це наш сучий син" - За таким принципом колись у Донецьку голосували за "проффесора". На мої слова "як може бути президентом країни відвертий криміналдьник та вор", відповідь була - " Звісно він бандюга та криминальник, але ж він - наш!"Що стого вийшло ми зараз і спостерігаємо, але ж це нікого і нічому не навчило і не навчає, ми знову їдемо по тих саміх граблях.

Posts from This Journal “порохоботство” Tag