Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Батяр-фільм "Львівська кнайпа"

Ідея… Ідея… І де я знаходився, коли у мене виникла ідея цього проекту? Не пам’ятаю. Пам’ятаю, тилько, же то була п’ятниця, як і діся («сьогодні»), а от число, місяць і рік юш («вже») не пам’ятаю.  Головне, же вона, таки, прийшла і залишилась!

Ідея полягає в тому, же би показати глядачам хто такі Львівські батяри і чим вони різняться від всіх інших.  Що в них особливого? В них одна голова, дві руки, дві ноги (не більше!), пересовуються вони, переважно, наступним чином: ставлять вперед одну ногу, потім другу і так поперемінно переставляючи ноги, просовуються вперед! Тобто, вони звичайні люди, як і всі Львів’яни. А от образ життя, почуття гумору, вміння висміяти чиїсь халепні дії, або вчинки (навіть, якихось високопосадовців), от саме це і різнить їх від всіх інших. Львів’яни завжди їх дуже любили за дотепний гумор, за веселі пісні, які вони самі складали і які потім співало все місто.

Метою фільму не є відтворити якісь певні історичні події і сам фільм планується не як остаточний закінчений вироб, який можна подивитись кілька раз і потім вдало про нього забути. Він планується, як короткометражні комедійні сюжети-скетчі окремими серіями по 20-30 хвилин, по одному-два сюжети на серію, і, звісно, що не буде прив’язуватись до історичної хронології. Тобто, тут можуть перемішуватись, наприклад, і події часів імператора Франца-Йосипа, і використовуватись якісь сучасні елементи, на кшталт пластикових бутлів. Таке собі метаморфозне поєднання сучасності з історією. Але, бігме («справді»), що буде весело і цікаво! Ну, побачите самі!

Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments