Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Уявіть ситуацію.

Хочу провести маленький соціальний експеримент. Уявіть ситуацію.

Під час Майдану 2014 одну з сотень очолює активіст, умовний Андрій Петренко. Серед "лідерів опозиції" його погляди загалом та зокрема позиція "ніяких перемовин, б"єм беркутню поки режим не впаде" вважаються занадто радикальними, тому на сцену його не дуже пускають, але бійці за ним йдуть, тому певний авторитет в нього є.
Ввечері 20го лютого, після багатьох вбивств, відбувається розмова Андрія Петренка з патріотично налаштованим умовним комбригом умовної 90-ї бригади, який каже "Андрію, ми летимо у прірву. Бери на себе політичне керівництво, а я підтримаю."

Бригада заходить в столицю, розганяє підсрачниками беркутню, захоплює уряд, Раду, АП, МВД та СБУ. Яник з братвою тікають, Андрій Петренко на хвилі народного тріумфу, багнетах 90-ї бригади та кийках сотень самооборони очолює країну в один тур, формує більшість в Раді та уряд. Впродовж 2014 року втрачений Крим, точаться бої на Донбасі, формується нове українське військо на основі добровольців та кадрових офіцерів які пройшли передову. Керівний склад МО, МВС, СБУ, прокуратури повністю змінений, ціною цього є кілька військових трагедій рівня Іловайськ, значний ріст злочинності, певне свавілля виконавчої влади з точки зору існуючого закону. Під кінець року світова спільнота таки примушує всіх припинити інтенсивні бойові дії, лінія протистояння зберігається +- як зараз. Долар по 40, про безвіз немає й мови.

2015 рік. Інтенсивне формування війська та загонів териториальної оборони, до яких зганяють усіх резервістів, відсрочників і т.п. - короче, якшо ти чоловічої статі, то так чи інакше сумарно десь місяць на рік ти віддаси армії. Можна відкупитися тищ за 15 на рік.
Повністю змінюється склад судів, з усіма витікаючими проблемами, при цьому у 98% випадків порішати в суді за гроші не вийде. Багато суддівських помилок через недосвідченість кадрів.
Апокаліпсис для колишніх регіоналів та комунистів, масова конфіскація на користь держави заводів, газет та пароходів нагадує грабьож, але на всі питання влада показує величезні тома карних справ. Великі чистки у всіх відомствах. Контррозвідка - найстрашніше слово в цьому році.
Безконтрольне добування вугілля, бурштину, лісу, etc, припиняється. Для добування та продажу бурштину створюється експериментальне підприємство, де 51% належить державі, решта - приватній ініціативі. Управління здійснюється приватним капіталом, контроль - державою.
Економіку лихоманить, долар 45. На допомогу уряд викликає відомого американського вченого та прихильника вільних ринкових відносин умовного Джона Сміта. Сміт кошмарить великий бізнес, натомість не чіпає середній та малий, впроваджує західні стандарти бухобліку.
В міжнародних відносинах з пєрємєнним успєхом, але про безвіз, ясна річ, нема й мови.

2016. Постійні конфлікти між ЗМІ та СБУ, мова йде не те шо про газєту Вєсті, якої давно немає, журналістів допитують за сюжети з критикою влади, навіть якщо очевидно, що критика справедлива. Власна фоточка в фб з автоматом та пєтушиной символікою - привід для карної справи.
Законодавчо дозволене створення приватних військових компаній та їх участь у світових конфліктах.
Кілька величезних заводів збанкрутіло, виросли ціни, інфляція та безробіття. Відновлюються дороги, в першу чергу міжобласні, спрощено імпорт автомобілей. Експеримент з бурштином визнано перспективним, він розширюється на ліс.

2017. Соцопитування показують про зростання престижу військової служби, хоча безумовно вся армія базується ще на відсталому радянському оснащенні.
Вперше заговорили про сповільнення падіння економіки, долар вдалося стабілізувати на рівні 35.
Кілька гучних вбивств та вибухів на стратегічних підприємствах в РФ. Росія звинувачує СБУ та її "маріонєтковиє ЧВК".
Суспільство обговорює політичну систему країни. Влада наголошує, що не допустить дострокових виборів, але в 2019 році вибори відбудуться, які має бути.

Я знаю, що текст викликає багато питань, що там багато протиріч і т.п. - це все вірно, я написав його за 15 хвилин.
Але я хочу, щоб ви замислилися над своїми втратами та надбаннями у разі реалізації такого сценарію та відповіли на питання:

Хотіли б ви такого розвитку подій, чи ні?
Дякую за відповіді.

Oleksandr Vorobyey
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208394051528818&set=a.3371846874913.114894.1831525614&type=3&theater


PS Я вже писав пару раз - "історія не знає умовного нахилу" фраза шкідлива.

Subscribe

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments