Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

По слідах фальсифікатора (30.10.2017)

Originally posted by viktor_lviv at По слідах фальсифікатора (30.10.2017)


Знову відзначився lonelinessail, місцевий неук і фальсифікатор історії. Набрехати він встиг на 3 пости.

СИДЕЛ ЛИ БАНДЕРА В КОНЦЛАГЕРЕ?

Жодної конкретики ви тут незнайдете тільки посилання на всім відомого псевдоісторика Рудлінга і Едварда Пруса не менш відомого українофоба :)

Також він стверджує, що англійці, які сиділи в Блоці "Ц" (Целенбау) у концтаборі Заксенхаузен цитата: по материалам Комиссии палаты общин Великобритании 12 соседям, имеющим квартиры в лагере Заксенхаузене , именно в бункере Целленбау ( квартира √73 отводилась Бандере) было отказано в денежных компенсациях, как жертвам нацизма после изучения докладных записок, представленных в комиссию с формулировкой , что условия в Целленбау не считать условиями концлагеря.

Дійсно спочатку Комісія палати общин відмовилася виплачувати компенсацію, за перебування в Блоці "Ц" концтабора Заксенхаузен. Але потім змінила своє рішення, і було вирішино виплатити компенсацію англійцям за перебування в концтаборі Заксенхаузен їм або їхнім родичам, якщо ті померли. Оже умови Блока"Ц" вважалися умовами концтабору.

Стенограмма засідання палати общин 05.12.1968.

(Crossman) The Report is a magnificent example of something that has shaken things up, made people think twice, reversed what many hon. Members thought was an injustice, and persuaded the Foreign Secretary to change his mind.

(Neave) We could not have got the Government to change their mind without the assistance of Sir Edmund Compton, the Parliamentary Commissioner. The Leader of the House is quite right, I could not even with all the assistance that I had from so many hon. and right hon. Members on both sides of the House, have achieved that result of reversing a decision with regard to these claims without Sir Edmund.

(Brown)Having quite firmly, and I hope quite honestly, explained my own view, I have nevertheless decided that compensation will be paid on the appropriate basis to all these claimants or, in a case of those who have died, to their dependants.

Before I came to my decision, which has been held to have been wrong and which I have reversed, I saw the men.
http://hansard.millbanksystems.com/commons/1968/feb/05/sachsenhausen

Більш детально про перебування С. Бандери в концтаборі Заксенхаузен можна ознайомитися в статті Миколи Посівнича.
Степан Бандера в німецьких тюрмах і концтаборі Заксенгаузен. - С. 134.

В тому ж пості він стверджує, що син Степана Бандери Андрій народився 6 травня 1944 р., коли Бандера був в Заксенхаузені.
І як доказ він посилаєжться на статтю у Вікіпедії в якій не має жодних посилань, що його абсолютно не збентежило.

Насправді ж син С. Бандери Андрій народився вже після війни 16 травня 1946 р. у Мюнхені Німеччина. Помер Андрій Бандера в 1984 р. на 38 році життя.

http://www.svoboda-news.com/arxiv/pdf/1984/Svoboda-1984-139.pdf


В наступному своєму пості  ОУН = фашизм (цитаты), який він запости в ще одного фальсифікатора історії і любітєля Новососії yadocent, приводиться цитата із "Ідеологічного вишколу" частина перша 1941 р. Яка має довести спорідненість фашизму і ОУН. І цитується вона без однієї частини де говориться про молодотурецький рух. Який явно не вписується до італійського фашизму і німецького націонал-соціалізму, тому цю частину було викинуто.

Цікаво а молодотурецький рух це теж фашизм чи нацизм?

Нижче він вже викладає скани із вже повним текстом, явно забувши про те що написав вище.

Далі за текстом йдуть цитати в яких невказані джерела, а навіщо народ і так "схаває".

«Наше завдання – поширення фашистівської ідеології».

// Глава ОУН в Италии, идеолог ОУН Е.Онацкий
Джерело?

Великогерманская власть, а именно национал-социалистическая власть, является нашим главным союзником и по сей день стоит на нашей стороне. ОУН различными методами сотрудничала с немецкими руководящими инстанциями.

// Глава ОУН С.Бандера. Беседа с немецкими руководителями 3.07.1941.
Джерело?

Для нас ценны, достойны внимания и интереса – не добрые, гуманные, благородные люди, добродушные, честные добряки. Эта категория людей недостойна внимания и неподходяща для наших планов. В нашем понимании это никчемные люди, нули. Для нас интересны и достойны внимания СУКИНЫ СЫНЫ – категория людей, способных на все, их и надлежит выдвигать в руководящее ядро. Нам по сути надо наследовать фашистско-гитлеровские методы и не бояться внутренне, а иметь смелость принять и собственно перед собой признать, что мы таки фашисты. Это надо себе четко уяснить и в таком плане расценивать всех членов нашей организации. Таким образом, мы на самом деле будем иметь два круга: один – внутренний, а другой внешний, к которому будут принадлежать все эти наивные, искренне верящие в наши красиво нарисованные программно-идеологические декорации. Для нас эти вторые являются лишь элементом выигрыша и использования.

//Первый зампред Провода ОУН(Б) С.Ленкавский. Ж. «Студия», №1, 1948.
А такого журнала чи газети гугл взагалі не знає. Цікаве джерело.


Також в пості є цитати від М. Сціборського, який після розколу ОУН пішов за А. Мельником і Д. Донцова, який взагалі членом ОУН не був.  Цими цитатами він недолуго хоче звинуватити ОУН в фашизмі.

Є ще цитата нібито із "Життєписа" Я. Стецька, хоча ніхто досі не довів автентичність даного документа. Натомість Тарас Гунчак вказав на низку неточностей і фальшивок в даному тексті.
Дивіться Т. Гунчкак. Ключові проблеми історіографії у Другій світовій війні. - С. 149-162.


Коментувати цитати укрїнофоба Віктора Поліщука не буду, раджу ознайомтмся з цим.

Останніми за текстом йдуть цитати з Лисяк-Рудницького і Субтельного, які є лише їхніми власними судженнями і не більше.


Останні і третій на сьогодні пост lonelinessail вражає своєю обмеженістю :)

БАНДЕРА РАБОТАЛ НА АНГЛИЙСКУЮ РАЗВЕДКУ 5 ЛЕТ

Приводиться документ ЦРУ, а їх вже було приведено в УРБі чимало, про те що С. Бандера нібито агент німецьких, англійських і навіть радянських спецслужб. Такий різнобій в американських розвідданих мали б заставити замислитися автора про точність інформації але це не про lonelinessail.

Після закінчення Другої світової війни, розпочалася Холодна війна і ОУН(Б) вийшла на контакти (почали встановлюватися, ще в 1944 р.) і західними союзниками (США, Британія) для спільної боротьби проти СРСР. Але lonelinessail не бачить різниці між працювати на когось і спільно вести боротьбу. Якби ОУН(Б) працювала б накогось в даному випадку на розвідку США, тоді б не було стільки неточних документів американської розвідки, в яких би стверджувалося, що С. Бандера працює на німецьку, англійську і радянську розвідки.

Далі
lonelinessail стверджує цитата: Вот такая ЗРАДА ЗРАДАНЯ. Что же на саомом деле произошло? На самом деле Бандера не являлся агентом Кремля, всё гораздо банальнее. Бандера ввиду своей абсолютной бездарности, неспособности организовать эффективную агентурную сеть,  провалил всё антисоветсвое подполье.

lonelinessail показує своє незнання справами в ОУН(Б) і чим займався С. Бандера. Бандера був головою ЗЧ ОУН і не займався організацією агентурної мережі в Україні. Підпіллям в Україні керував Роман Шухевич а після його смерті Василь Кук.
Невідповідає дійсності і цитата із Мирона Матвієнка. Оскільки станом на 1951 р. коли його закинули в Україну підпілля ще існувало.
Тільки після захоплення радянськими окупантами Василя Кука (23.05.1954) підпілля залишилося без вищого керівництва.
Після цього розпочався етап боротьби окремих осередків та індивідуальних дій повстанців-одинаків.
Більше читайте тут: Мороз В. Завершальний етап збройної боротьби ОУН і УПА на українських землях 

Tags: срывая покровы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments