Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Свята Русофобія

Спостерігаючи наш запалений медійний простір, я не міг не відписатися з приводу очевидних речей.

Потужні медійни засоби нашого північного ворога красно флюродросять на термін "русофобія" у зв'язку з українським порядком денним. Мені навіть здається, що цей термін вже почорнів від такого частого використання. Взагалі-то більш коректним мав би бути термін "россієфобія", оскільки нащадки Русі - то є саме ми. Але склалося так, як склалося, хай буде русофобія.

Отже, в цьому тексті я хотів би викласти пару державотворчих тез стосовно цієї лексеми, як типовий східняк.

Русофобія - це не про ксенофобію або шовінізм. Це про гігієну нації. Ви ж навчаєте дітлахів підтиратися, мити руки, чистити зуби? Так само ми маємо навчати їх русофобії. Що таке русофобія в українському вимирі? Це ігнор та нехтування всього російського. Це означає нафіг увесь медійний продукт зі снігерії. Це означає нафіг усіх "лібералів". Це означає індиферентність до всього російського буття, бо це є найвищий ступінь ненавісті. З усіх кацапонародженних нашу увагу мають привертати тільки ти спірохети, хто поки ще бігають із калашами по нашій землі.

Пропаганда ворога стверджує, що святу русофобію забезпечує нинішній український режим. Мовляв, змінять владу - і обидва народи знов стануть братами. Цей меседж є хибним. Тому що русофобія - це імунітет. Як тільки з'явилась зовнішня загроза для організма країни, то одразу почався генезіс русофобів - лейкоцитів. Українцям не потрібна державна віспа, хто б не керував країною.

Але всупереч природній логіці кліничного захисту деякі українці намагаються пронести всередину організму цілком аутоімунні тези. На кшталт "В росії теж є нормальні люди". І цей факт неможливо заперечити. Але є одне але. В каналізації теж присутні молекули води, але ми ж звідти не п'ємо.

Зараз ця країна-сифіліс намагається пробити санаційний та когнітивний бар'єр, тому що пряма атака інфекції на Україну не вдалась. Отже, наш інфекційний сусід намагається ототожнити у (під)свідомості українців, що законна влада то є коріння всіх негараздів побутового життя. Деякі носії російської чуми резонують з країною-агресором зсередини нашої країни.

But Свята Русофобія велить нам: "Йдіть ви всі на бактеріцідний йу". Та не забуваємо мити руки)

Ярослав Матюшин
https://site.ua/yaramatjushyn/9925-svyata-rusofobiya/
Tags: как правильно
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments