Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Річниця першого маршу УПА

Перший марш УПА крокує київськими вулицями 2005 року.
Домінує тут легендарний УНА–УНСО. Саме унсовці – сьогодні, без сумніву, другопланові, але ще не забуті діячі вуличної сцени – рвуться до   Бессарабки, де зайняли позиції  вже нині забутими вітренківцями та комуністами.
Право на проведення акції в центрі мають націоналісти, втім, міліція охороняє «гостей» з Мацкви – ті зайняли Хрещатик ще близько сьомої ранку.
О дев`ятій годині ранку поряд зі станцією метро Золоті Ворота розпочався парад, присвячений 63-ій річниці від створення Української повстанської армії (УПА). Саме тут і почалися різноманітні провокації від вигодуваних Мацквою комуністів та вітренківців.
О десятій годині тридцять хвилин двадцять чоловік від націоналістів вирушили до Бесарабської площі. Поступово колона збільшилася до трьох сотень чоловік. Усі вони прямували до Хрещатика.
Цим часом кілька сотень комуністів Пєті Сінонєнка, прогресивних соціалістів  Наталії Вітренко, за підтримки прокацапських руху «Че Гевари» і «Вєрного казачества» та бойовиків з дугінського Євразійського союзу молоді влаштували бійку.
Спочатку на декілька хвилин вони призупинили націоналістів чисельними жертвами серед своїх − було зірвано кілька червоних прапорів СРСР, ПСПУ.
А далі почалась масштабна бійка. Сутички тривали від Бесарабки до Київської мерії. О п`ятнадцятий годині бійку було завершено і націоналісти залишили Хрещатик.
Декого з націоналістів було заарештовано... Жодного провокатора з Росії чи ліваків затримано не було.
Tags: #2005, этот день в истории
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments