Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Про реалії шантажу Угорщини переглянути Угоду про асоціацію між Україною та ЄС

Власне, для оцінки ситуації "то висер істерички чи адекватна претензія" треба оцінити реальність погроз. Угорщина почала з шантажу: піднімемо питання щодо ассоціаціі ЄС.
Що про це думають серйозні политики в ЄС? Карл Більд, наприклад:

"""
Коментуючи Радіо Свобода те, що Угорщина звернулася із проханням винести питання про закон «Про освіту» на розгляд наступної зустрічі Ради міністрів закордонних справ та ініціює перегляд Угоди про асоціацію між Україною та ЄС Карл Бідьдт категорично заявляє, що жодного перегляду домовленості зробити вже неможливо.

«Ні, це неможливо. Угорці взяли за звичку вести брудну домашню політичну гру, як вони це вже робили кілька років тому щодо Словаччини. Так само вони поводяться й щодо Румунії. Це не що інше, як брудна націоналістична політика, в яку грає Угорщина», – каже шведський дипломат.

Так само відкидає ідею ревізії українсько-європейської угоди з подання Угорщини й Андерс Фоґ Расмуссен. «Навіть із законної точки зору, я не впевнений, що угорці можуть знову «відкрити» обговорення Угоди про асоціацію. Вона ратифікована, набрала чинності й повернення до її перегляду неможливе. Але окрім цього, у законі «Про освіту» я не бачу жодної проблеми. Угорці, на мою думку, не надали жодних доказів, ознак чи прикладів того, що цей закон суперечить європейським принципам», – коментує Фоґ Расмуссен.
"""
https://www.radiosvoboda.org/a/28786856.html

Tags: #венгрия, #ес
Subscribe

Posts from This Journal “#венгрия” Tag

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment