Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Як зняти тавро бездержавності

Я не втримаюсь і напишу то, що давно хотів сказати, просто політкоректно не виходило.
Вважайте то недільною проповіддю від пана Гжегожа, хєхє.

Але спочатку - передмова. Два факти.
1. Вийшло так, що я років 5-7 тому проходив курс політології. І от профессор, з яким я регулярно сперечався, ВНЄЗАПНО зустрів мене в бібліотеці і... подарував мені книгу Фукуями "Довіра" http://yanko.lib.ru/books/cultur/fukuyama-doverie-a.htm і сказав, що я інтуітивно говорив те, що до мене писав Фукуяма. Хоча я до дого до Фукуями відносився обережно, після книги я став прочанином ідеї тієї книги. Вебер з його протестантською етикою та Фукуяма - моє всьо.
2. Якось так вийшло, що я тролю діаспору а вони тролять мене. Але от доступ до певних видань - дають. Або думками діляться. Якщо взяти за правило читати видання діаспори, по 2-3 газети в день, то за пару років можна дізнатись, що про нас думав світ. Так от, все не дуже погано, але є певні проблеми.

Чого в нас брак? Довіри. Хто то бачить? Та всі бачать!

А от тепер - проповідь.
Це пісав Богдан Цимбалистий, психолог, громадський діяч і публіцист в січні 1982 року.


Тавро бездержавності
"Взаємини між українцями - нездорові... Кожний вважає, що його думка єдино правильна і розумна. Він готовий співпрацювати, але під умовою, що всі його слухатимуть. Українцям, часто-густо обтяженим почуттям меншовартості й непевності про свою важливість, дуже важко резигнувати зі свого погляду і погодитися з думкою інших. Таке погодження вони відчувають як особисту поразку.
Рідко можна почути з уст українця позитивні опінії про інших українців. Переважає радше сувора критика інших, нехіть до них і часто просто обмова. Дрібні помилки і недотягнення поодиноких осіб не забуваються десятки років. Не диво, участь в українському житті залишає стільки гіркості і викликає не в одного бажання втекти в приватне життя і триматися здалека від своїх земляків"

Б. Цимбалистий,
"СВОБОДА" УКРАЇНСЬКИЙ ЩОДЕННИК, ДЖЕРЗІ СИТІ НЮ ЙОРК, П'ЯТНИЦЯ, 22-го СІЧНЯ 1982
https://drive.google.com/file/d/0B1_7xColo7bhUThHdW5SV2Ruc2M/view?usp=sharing


Нам треба навчитись вибирати головне і шукати тих, хто з нами. Пошук відмінностий то шлях до пекла, шлях туди де нема друзів і багато ворогів. Але треба тікати від простого рішення, коли зовнішній ворог об'єднає, бо то - шлях до ватного кацапізму.

Зрозуміло, що хтось патерналіст а хтось лібертаріанець, хтось боїться зброї а хтось хоче мати право її носити. Я люблю бощ з салом і часником але мій френд іудей, не їсть сало і мнясо по хранцузськи, яке під сиром.

Нас з тим френдом об'єднує лише одна річ - і мої і його діти українці. Є ще друга річ - то горілка, але ж то не щодня демонструвати дружбу з ним.


Нам треба навчитись шукати головне.
Головне - то мир в країні, мир де зовсім нема кацапів, мир не ціною життя багатьох інших українців.
Хто за то - той наш друг, всі інші - або тимчасові союзники або вороги.

Шукайте друзів.
Слава нам, капець москалям.

PS навіяно невеличким срачем про те, як розбивати яйце.
Tags: навеяло
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments