Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

"Майя та її мами": скандал через книжку затьмарив старт Форуму видавців у Львові

Не розумію!
Що саме геєборцям не подобається???

Націоналісти погрозами домоглися скасування презентації у Львові книжки Лариси Денисенко про дівчину, яку виховує гей-пара. Організатори заявляють про спробу цензурувати захід. Письменниця не приховує обурення.
Історія дівчинки Майї з книжки Лариси Денисенко викликала погрози українських націоналістів лише через те, що її родина - не така, як усі
"Мене звати Майя. І в мене дві мами. Люди часто дивуються, як так вийшло? Але це не дивина. У мене немає тата: він секретний донор. А мами не секретні, а дуже справжні", - так починається історія Майї з книжки Лариси Денисенко "Майя та її мами", що нещодавно вийшла друком у київському "Видавництві". Та не встигла про неї дізнатися широка громадськість, книжка вже опинилася в центрі великого суспільного скандалу.

Письменниця мала презентувати твір на Форумі видавців у Львові, який розпочинається у середу, 13 вересня. Та приблизно за тиждень до початку заходу до його організаторів і органів влади надійшов лист від десятка праворадикальних громадських організацій із вимогою скасувати акції, пов'язані з презентацією книжки Денисенко. І погрозою "самотужки вжити усіх можливих заходів", аби не допустити проведення заходу, якщо вимогу не виконають. Заплановану презентацію книжки вони назвали "провокаційною". А сам твір письменниці, за словами представника організації "Дух нації", одного з підписантів листа, Юрія Дадака, це "спроба легалізувати в суспільстві одностатеві шлюби". "Я не хочу, щоб моїй дитині розповідали, що сім'я може складатися з двох чоловіків або двох жінок",- каже він у розмові з DW.

Зрештою презентацію книжки, яка мала проходити в дитячій бібліотеці у Львові, таки скасували. Передусім, через побоювання за безпеку дітей.


https://www.youtube.com/watch?v=s8CQ3TJM-sM

http://www.dw.com/uk/майя-та-її-мами-скандал-через-книжку-затьмарив-старт-форуму-видавців-у-львові/a-40484366

Tags: да они там все упоролись
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 57 comments

Recent Posts from This Journal