Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

По всій Україні пройдуть масові навчання. Просять не фотографувати

По всій території України з 12 по 15 вересня триватимуть командно-штабні навчання «Непохитна стійкість - 2017».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

У відомстві наголошують, що за фото та відео зйомку військової техніки, режимних військових об’єктів Збройних Сил та спроби проникнення на їх територію будуть суворі покарання.

"Також інформуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності", - йдеться у повідомлені.

В прес-службі попереджають про можливі провокації поруч з військовими частинами та колонами військової техніки, і просять небайдужих громадян повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії.

Як відомо, 11 вересня на Львівщині почалися навчання з військовими із 15 армій світу "Rapid Trident — 2017". Вони проходять на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Раніше повідомлялося, про військові навчання Білорусі та Росії "Захід-2017", які пройдуть з 14 по 20 вересня. В них планують задіяти 12,7 тисячі військових, 680 одиниць бойової техніки, близько 70 літаків і 10 кораблів.

Українська правда
http://pda.pravda.com.ua/news/id_7154900/
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment