Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Зниклого у Білорусі українця Гриба розшукали в російському СІЗО

Просто щоб ви розуміли:
- Білорусь то Бєларусія
більше нічого не треба розуміти.

Бацька сплавив корону диктатора Хйлу но за гроші для сина продасть все.


Originally posted by rudy_ogon at Зниклого у Білорусі українця Гриба розшукали в російському СІЗО
Originally posted by voi_ua_3 at Зниклого у Білорусі українця Гриба розшукали в російському СІЗОБатько хоче навідатися до сина за будь-яку ціну. 19-річний громадянин України Павло Гриб, який зник 24 серпня на території Білорусі, перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. Про це повідомив його батько, офіцер запасу Ігор Гриб. За словами чоловіка, інформацію щодо місця перебування сина він отримав від Міністерства закордонних справ України. "Мені повідомили, що він знаходиться у Краснодарі у слідчому ізоляторі № 5. Мені це повідомили у Міністерстві закордонних справ", - наводить УНІАН його цитату.

Чоловік додав, що збирається відвідати свого сина. "Ми будемо боротися за нього, провідати потрібно", - сказав Гриб. Відео За викраденням українця Павла Гриба стоїть російська ФСБ, яка підозрює хлопця у тероризмі.

Нагадаємо, в білоруському Гомелі зник  український громадянин Павло Гриб: за словами батьків, він був затриманий співробітниками ФСБ . До Білорусі він поїхав 24 серпня, щоб зустрітись із дівчиною, яка мешкає у Росії, з якою познайомився через Інтернет. 17-річна жителька міста Сочі  в інтерв'ю ТСН зізналась , що справді запросила хлопця до Білорусі. Змусили її це зробити співробітники ФСБ Росії, бо вона також перебуває під слідством. В поліції міста Гомель батьку повідомили, що його син перебував у розшуку за терористичну діяльність.

МЗС Ураїни намагається з'ясувати , що сталось з хлопцем. водночас білоруські прикордонники запевняють, що  до Павла претензій не мали .

Детільніше тут
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments