Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

На замітку батькам: у Львові розпочинається літній арт-терапевтичний проект для дітей

З 21 червня по 16 серпня, у приміщенні комфорт-бібліотеки для дітей № 42 (вул. Патона, 4/2), психолог Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочинає арт-терапевтичний проект "Палітра емоцій".

Щосереди о 14 год. будуть проводитися заходи для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей з вимушено переміщених сімей, дітей учасників антитерористичної операцій, дітей-сиріт та дітей з особливими потребами. Метою цих заходів є сприяти у можливості кращого пізнання власного внутрішнього світогляду та розвинути емоційний інтелект, відкрити в собі творчі здібності, створити сприятливу атмосферу для вираження власних емоцій у мистецькому просторі, а також отримати позитивні враження у колі однодумців.

Учасникам проекту буде запропоновано попрацювати у творчій та невимушеній атмосфері, спробувати себе у різних арт-терапевтичних техніках, а також відкрити багато нового та цікавого.

З собою потрібно мати зручний одяг, за бажанням матеріали для малювання (олівці, фарби, фломастери), відкритість і цікавість до нового.

http://varta.com.ua/news/lviv/1138175
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments