Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

я теж про Пороха. чи не зовсім про нього.

а я думаю, чого всі сьогодні про Пороха...річниця.
щось не пригадую, щоб раніш писали про річницю президенства когось іншого з.
я теж про Пороха. чи не зовсім про нього.
я ото ту книжку почитую, в перервах між більш легкими: "Світова Гібридна війна" - так от мало хто собі уявляє, в яку СРАКУ нас загнав Мордор в 14-му році. Ну, практично добив. Все - економіка лежала, експорт підірвано, критична інфраструктура постраждала критично, грошей немає, технологічні ланцюжки по всім напрямкам і до того неблискучої економіки розірвані, величезна втрата підприємств (тільки в Криму біля 4000) - промислових, науко-ємних, соціальних. Ніяких інвестицій, ніяких довгострокових планів. Бізнес стрімко перебирається в тінь, населення забирає масово депозити. Фінансова система в ауті, вдвічі зросла кількість тих, що знаходяться за межею бідності, мільйони людей втратили все своє майно і малу батьківщину. Армія.. ну, ви в курсі. Навіть воєнний стан об'явити при всьому бажанні було неможливо - відомства не розуміли ні свій функціонал, ні як взаємодіяти з іншими.
Кажуть реформ немає... Далеко не всі реформи помітні - ну, не стикаєшся з ними, якщо це не зачіпає сферу твоїх інтересів.
Щоб зрозуміти що було зроблено за три роки - треба мати 2 відправні точки: де були і де зараз.
Багато зроблено. Не все, ще дуже погано в багатьох аспектах (список буде довгим), але так само буде довгим список що зроблено (тільки адаптацій під європейські стандарти біля 2000*. 150 українських підприємств працювало на оборонку РФ. тепер на оборонний комплекс України і в співдружності з НАТО працює біля 300 українських підприємств, а з РФ ніхто). Ми недооцінюємо допомогу ЄС і США, а вони нас здорово підтримали і фінансово і інтелектуально.
Ах, да, Порошенко. Ну, якщо його роблять відповідальним за всі баги в країні, то і за ніштяки він теж має відповідати, нє?:)
Коротше, без Порошенка не обійшлось - ні в доброму, ні в так-собі.
І це найуспішніший керівник України.
Так що здоров'я і завзяття. І нехай через 2 роки в нього буде можливість видихнувши сказати: я виконав всі свої передвиборчі обіцянки і промовчавши про себе констатувати, що ввійшов в історію. .
І щоб нарід ненадовго забув свою улюблену зразу і трохи поаплодував тим, хто працював на країну. І Президенту теж.

*всі цифри на 2016 рік.


Лариса Вакульницька
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=625322564327015&id=100005478302156

Tags: #итоги подведьом
Subscribe

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment