Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

В Австралии создали солнечные батареи в 30 раз дешевле Tesla

Круто! Тобто можна буде, наприклад, за 350 долляірв обклеїти кришу будинка і мати енергію хоча б у світлі периоди доби.
Ну й та, ватний газ менше потрібен

Originally posted by oleg_leusenko at В Австралии создали солнечные батареи в 30 раз дешевле Tesla
Еще один удар по мокшанской Бензоколонке:

Сонячні панелі з плівки, які можна надрукувати і переробити, створили в Австралії. Такі сонячні панелі виготовляються шляхом друку електронного чорнила на прозорі пластикові листи.Окрім того що панелі легкі і їх можна скрутити в трубочку вони легко піддаються повторній переробці. Квадратний метр таких панелей коштує $7,42, що в 30 разів дешевше за аналог Tesla і вони можуть працювати навіть при слабкому освітленні.

Автором цих бюджетних сонячних панелей для дахів будинків стала група дослідників з Університету Ньюкасла в Австралії на чолі з керівником Полом Дастуром, зараз вони знаходяться на кінцевій стадії тестування цього друкарського сонячного рішення. Панелі друкуються на пластиковій плівці завтовшки менше 0,1 мм і проводять електрику завдяки електронному чорнилу. Їх легко запустити в масове виробництво, пише mashable.Професор Пол Дастур працює вже більше десяти років, щоб створити легку «друкарську сонячну» панель, яка здатна генерувати енергію. Університет Ньюкасла є одним з трьох місць в світі де тестуються друкарські сонячні панелі, в яких використовується електронне чорнило для передачі електрики. Вони можуть бути надруковані в «промисловому масштабі» на верстатах, тобто вони можуть бути використані для швидкого розгортання на великих територіях. Пристрої дуже міцні, вони зроблені з того ж пластика, що і пляшки Коли, а значить, їх можна переробити.

Нові панелі можуть працювати навіть при слабкому освітленні. За рахунок цього використовувати їх дешевше, ніж отримувати енергію на вугільній основі. Крім того, їх можна встановити на будь-якій стороні даху, не обов’язково, щоб вона була сонячною.

пруф
Tags: #экология, рашкескоропизда
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments