Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

НАТО: Блокування Україною російських сайтів є питанням безпеки

У НАТО прокоментували рішення української влади заборонити російські соцмережі «ВКонтакте», «Однокласники» та сервіси «Яндекс» і Mail.ru.

Офіційну відповідь надали у прес-службі НАТО на запит російського агентства ТАСС.

«Український уряд чітко дав зрозуміти, що це рішення — це питання безпеки, а не свободи слова. НАТО працює з Україною щодо посилення її реформ, включаючи питання демократії, верховенства закону і дотримання прав людини. Свобода преси входить в теми цього діалогу. Ми віримо в прихильність України її міжнародним зобов'язанням і діючу в Україні систему стримувань і противаг», — заявили НАТО.

Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » і «Однокласники».

В Інтернет Асоціації України заявили, що наразі заблокувати російські соцмережі неможливо, оскільки це потребує великих коштів на переоснащення обладнання та зміни топології мережі.

Водночас, телекомунікаційна компанія «Укртелеком» повідомила, що може заблокувати протягом тижня Mail.ru, «ВКонтакте» і «Яндекс». Також розпочали підготовку до блокування соцмереж в «Київстарі».

Загалом у санкційний список потрапили 468 компаній і 1228 фізичних осіб. Заборона для них діятиме від року до 3 років. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

https://hromadske.ua/posts/nato-blokuvannia-ukrainoiu-rosiiskykh-saitiv-ie-pytanniam-bezpeky

Subscribe

 • Гавана Клаб -- вкус деццтва.

  ...У меня довольно распространенная штука -- аллергия на салициловую кислоту и ее эфиры. Не сильная, но есть. И если сейчас такая вещь это доставляет…

 • Коренные народы

  >>> Cтранный вопрос - Крым татарский. А также караимский, крымчакский и понтийско-греческий. А чей же еще? >>> Скифов там больше…

 • My tweets

  Fri, 13:02: Відмайндмеп себе, щоб стати кращим! https://t.co/bWU4IdivAQ Fri, 14:19: My comment to an entry 'Раз пан Профессор не пишет,…

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments