Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Антропологічне

Це варто винести в окремий статус. Я гадаю, що не перша помітила. Це насправді феномен, який варто досліджувати. Буквально недавно була дискусія, де ніби притомні росіяни писали, що, дєскать, пілотки це дуже народна традиція знизу, навіщо інтелігенція її гнобить. Далека вона від народу.

Я більше скажу. Оскільки кокошники, сарафани і косоворотки з лаптями, як ознака національної ідентичності і атрибут зв'язку з дідами, не прижились, ми вже багато років спостерігаєм зародження нового російського фольклору, істинно народного вбрання. Таке враження, що пілотка в Росії це майже як віночок в українок, а гімнастьорка - вишиванка. Це стало частиною ідентичності, історичності, гордості, історичного коріння.

Але і це ще не все. Питомо народні промисли, які є візитною карточкою, культурним кодом росіян, як то гжель, хохлома використовуються для оздоблення зброї: зеніток, танків.

Дуже цікавий сплав культурно-мілітаристської традиції, як частина російської ідентичності в країні, що веде загарбницькі війни.
На фотках фольклор курильщика і фольклор здорової людини.

Image may contain: 4 people, outdoor
Image may contain: 10 people, people smiling, people standing, crowd and outdoorTags: #пабедобесие, #ппкс, кацаповедение
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments