Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Коли почалось Пуйло?

Ось одна думка крутиться в голові останній рік...

В сучасному світі війна неможлива без потужної медіаманіпуляції з боку агрессору.
Але яким чином таке можливо в суспільстві, де можуть існувати декілька думок?
Правільно: необхідна умова повний контроль зі сторони агресора і відсторонення людей з альтернативними думками. Лише тоді є можливість проводити скоординовану інформаційну політику, спрямовувати суспільству один сигнал без всяких різночитань.

Побудова Веж Випромінювачів мала бути важливим кроком для Північного Карліка лише тоді, коли він (Карлік) вже мав плани стати диктатором і розпочати війну.

І розпочалась побудова Випромінювачів в травні 2000 року, див https://ru.wikipedia.org/wiki/Дело_НТВ
...Рашка програла інформаційну війну 2008 року у війні з Грузією. Навіть на Росії деякі ісконнікі були здивовані "а навіщо ми напали ну сосідів?", а весь цивілізований світ не вірив русні, хоча для розумних людей звучав дзвиночок тобто колокольчєг.

Але кацапи вивчили урок тих часів і я наблюдав як кацапський СМРАД (Срєдства Массовой Рєклами Агітаціі і Дєзінформаціі) працював під час активізаціх протестних рухів наприкінці 2011 року і до 2013 включно https://ru.wikipedia.org/wiki/Протестное_движение_в_России_(2011—2013).
Саме тоді я бачив величезний каток що розкатує геть усе на шляху, а зверху були ще бомбардувальники які бомбили ковровим методом.

На середину 2012 року Важі Випромінювання були готові. Це можна побачити по зміні риторики Соловйова і Кісільова, які на той момент відверто вішалу липшу, виливали лайно на ватників з екранів. До того ж більша частина дискусій була перенесена на ТВ ("ефект присутності"), де ватка могла подивитись как слова одного диссідента перебивався гавканням одразу 10 ватників, що мало символізувати "сіла у ру☭卐кіх єть значіт ума нінада".


Власне питання:
1 то у мене паранойя чи дісно одразу з приходом Пуйла влада стала забирати незалежні к-ц-пські медіа у незалежних власників?
2 яка причина (не конспірологічна) що Пуйлу ті власники віддавали ласі шматки медіаресурсу (та й інші бізнеси теж) майже без спротиву?
3 чому чінуші верхнього ватного ешелону і олігархи так швидко повіддавали своє якомусь агєнту Окурку? Чи не значить це, що на початку окурок був лише зіцфюрером і панував хтось крутий і лише потім Пуйло зміг з'їсти колишнього хозаїна та конкурентів?
4 чи не значить це що [в будь-якому варіанті] Пуйло мав плани стати фюрером з самого початку, з 1999 року і розпочати загарбницькі війни?
Tags: вопросы..., паранойя и навязчивые мысли
Subscribe

 • З підзамочного

  Довго родбирались з банами... Бо Трімцевська піхота наплодила 2 сотні дубляжів лише за останній місяць -- півтора. Мабуть ввечері-вночері ще раз буду…

 • Поцелуйте моего осла

  Подзамочный пост с осликом у моего френда напомнил мне об одной работе, где один из боссов был специалиалистом по современному и старинному…

 • Про скафандры Маска

  Так отож. А так ватка истерила, вытаскивала 70летних авторитетов (оказывается в космосе этот скафандр не сработает), потом какой-то хуй, получавший…

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment