Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Президент припинив громадянство України нардепу Артеменку - Ляшко

Чи правильно я розумію, що механізм позбавити громадянства все ж був і є?

Сабж!У парламентаря є ще паспорт громадянина Канади.

Президент Петро Порошенко підписав указ про припинення громадянства України народного депутата Андрія Артеменка. Ще у 2005 році Артеменко отримав громадянство Канади.

Про це у Facebook написав нардеп Олег Ляшко.

"Це унікальний і перший за 26 років Незалежності випадок, коли державний чиновник відповів за порушення Конституції України, яка передбачає лише одне - українське - громадянство. Зараз Артеменко і його захисники кричатимуть, що Конституція України забороняє позбавляти українського громадянства. Позбавляти - так, а припиняти - ні, не забороняє, - зазначив Ляшко.

Одна з підстав для припинення громадянства України є добровільне набуття громадянства іншої держави.

"Тому Артеменко, який сам зізнався і підтвердив про це на допиті у прокуратурі Криму про отримання ним канадського громадянства, відповідно до чинного закону втратив українське громадянство. Тепер ми вимагатимемо, щоб парламент на першому пленарному засіданні 16 травня достроково припинив депутатські повноваження Артеменка", - написав Ляшко.

Нардеп зазначив, що Артеменка вже немає в Україні.

"За моєю інформацією, сьогодні о 6:30 ранку Артеменко вилетів у Відень, Австрія. Сподіваюся, він повернеться і здасть український паспорт, який він проміняв на іноземний", - зазначив Ляшко.

facebook/Олег Ляшко

Раніше повідомлялося, що Генпрокуратура ініціювала позбавлення громадянства України скандального депутата Артеменка. Депутат, який хотів "здати" Крим в оренду Росії, має подвійне громадянство.

Прокуратура Криму шукає докази підготовки "мирного плану" Артеменка в МЦПД

ТСН. 19:30

14 квітня, 20:00Прокуратура Криму вилучила документи та оргтехніку в МЦПД, а керівника викликала на допит. Слідчі вважають, що саме тут допомогли нардепу Артеменку підготувати його так званий мирний план - пропозицію віддати Крим в оренду Росії на 50 чи 100 років та зняти з неї санкції в обмін на завершення війни.

http://voi.com.ua/news/655385/

Tags: вопросы...
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments