Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Водорозділ браццкіх народів

Я все намагаюсь збагнути, де і коли саме пройшов оцей водорозділ одного радянського народу, де в одній країні за "наших дітей б'ють" вийти вночі на вулиці, а в іншій - "не пускайте детей на митинги".
Зараз читаю думку людини мого віку. Наше покоління в студентські часи (десь 30 років тому) було протестним, так би мовити, електоратом як в Росії, так і в Україні.
І от людина з Росії пише, що їм тоді було все одно проти чого протестувати, аби не сидіти на лекціях. Тепер увага! Їх кликав воздух свободи - снікерси, марси, рокнрол і терті джинси. Це п'янило голову, за це вони виходили. Проти зносу готелю "Англетер", наприклад (кількаденна акція на 2 тищі людей, студентів). Але зараз людина розчаровується в результатах тодішнього протесту - ми перемогли і отримали все, що хотіли, а також надодачу те, проти чого тепер виходять на вулицю наші діти.
Симптоматично, що людина вважає, що українська революція - це про мереживні трусики і ЄС.
Здається ми ось-ось нащупаєм момент істини. 30 років тому українське студенство не виходило ні за снікерси, ні за марси, ні за рокнрол і терті джинси. Це ніколи не стояло на денній повістці.
Український студентський протестний рух висував вимоги - непідписання союзного договору, повернення українських солдатів служити в Україну, перевибори в Верховну раду, відставка голови ради міністрів, націоналізація комуністичного майна. У нас була революція на граніті.

Ruslana Radchuk
https://www.facebook.com/ruslana.radchuk/posts/10155119668977438


Мої 2 центи: водорозділ був під час голодомору, коли українці повставали проти русні. Водорозділ був і раніше, коли росімперія нападала на козаків. Водорозділ був і коли Боголюбський нападав на Київ.
Tags: украинец vs кацап
Subscribe

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments