Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Хто такі “блокадники” © Богдан Карпенко

Originally posted by saracinua at Хто такі “блокадники” © Богдан Карпенко
Вельми цікава деталь до недавнього тексту про так звану блокаду:
Дмитро Різниченко (вікі: був у 2014 у добровольчому батальйоні “Донбас”) у коментарях, скрін котрих розійшовся соцмережами, повідомляв наступне: “Всі ці “блокадники” – з мого батальйону. Їм платять у фірмі Семенченка “Донбас-Безпека” 6000 гривень на місяць. От і вся ціна того “фронтового братства”

https://twitter.com/Serg_Marco/status/830915972949217288?ref_src=twsrc%5Etfw

Пішов я гуглити, що за за фірма така: “Донбас-безпека”. Видає відео Тетяни Заровної за 8.05.2015, де у підписі вказано “бойцы бт Донбасс из фирмы Донбас-Безпека, возглавляемой Костанчуком (Бишутом) и крышуемой нардепами Семенченко и Кишкарем”



Шукаю Костанчук Донбас-Безпека. Перша ж лінка: інтерв’ю 5-му каналу “Доброволець батальйону “Донбас” Тарас Костанчук”, далі з тексту: “Створили юр. особу з ліцензією на охорону: “Донбас – безпека”. Шукаємо клієнтів, працюємо”
http://www.5.ua/…/veteran-ato-taras-kostanchuk-dobrovoltsi-…

Шукаю Костанчук Тарас, знаходжу його фейсбук. А там пише “Голова організації у Об’єднання учасників АТО “Справедливість”

https://www.facebook.com/Taras.Kostanchuk.spravedlivo

“Справедливість” – така ж назва у партії Валентина Наливайченка. Іду на сайт партії пана Валентина, і що я бачу: “Наша команда: Валентин Наливайченко, Руслан Колєсніков, Маркіян Лубківський, Тарас Костанчук”

http://www.spravedlyvist.com.ua/nasha-komanda

Нагадаю, що нещодавно вияснилась інша цікава деталь: Радченко “Рубєж”, який на початку листопада очолив луганський осередок партії Наливайченка, за повідомленням Ольги Решетилової, має стосунок до підрозділу охорони громадської безпеки “Зоря” (Юрій Бойко, ОППОблок), і саме від “Зорі” були ті “тітушки”, яких так активно демонстрували на відео “блокадники” Парасюк і Семенченко. Інша цікава деталь є та, що “Рубєж” вийшов на поруки депутата Артеменка (того, що компромат від Наливаченка у США відправляв), і той же “Рубєж” Радченко був затриманий одночасно з Лихолітом “Батьою”, який тепер активний учасник “блокади”

https://www.facebook.com/lvivbatiar/posts/1803863433271520

Я от прямо не знаю, вам не здається, що прізвище “Наливайченко” якось занадто часто звучить за людьми (майже так само часто, як ІВК), які організували “блокаду”, і організовують провокації на ній, щоб привернути до себе увагу? На блокпостах люди з охоронної фірми члена партії Наливайченка, “тітушок” проти них підвозить теж член партії Наливайченка. І обидва ці члени партії Наливайченка, одночасно, пов’язані з Юрієм Бойком (Тарас Костанчук, за повідомленням сайту “Чесно”, був довіреною особою Бойка на виборах Президента 25 травня 2014 року)

http://www.cvk.gov.ua/vp…/wp007pt021f01=111pt001f01=702.html

P.P.S. Що ще цікаво, так це часта участь в ефірах “Интера” пана Наливайченка, “Интера”, який є каналом ОППОблоку.



Источник: http://tverezo.info/post/12035

Tags: все тайное становится явным
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments