Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Перевіряй "зраду", перш ніж її репостити

Originally posted by ibigdan at Перевіряй "зраду", перш ніж її репостити
Богдан Карпенко:
Бачу, з подачі депутата ОППОблоку Ларіна розганяється нова зрада: що Україна опустилась на чотири сходинки в "Індексі економічної свободи" від досліджувального центру Heritage Foundation, зі 162 на 166 місце, і що наші сусіди - дуже відсталі країни.Маю декілька слів. Депутатам Оппоблоку варто глянути за ось цією лінкою на вікіпедію, де знаходиться архів даного рейтингу за останні роки, і вияснити для себе, що Україна була внизу таблиці і у 2013-му, і у 2012-му, і у 2011-му, і у 2010-му. Це перше.

Друге: депутатам Оппоблоку варто звернути на показник Індексу, і тут, "внєзапно", ми побачимо, що на 2017 рік цей ідекс нашої країни зріс на +1.3 пункта, а сам показник 48,1 є вищим, за аналогічні показники 2013-2010 років.Третє: окремо я вам подав числову зміну даного показнику для лідерів рейтингу, щоб можна було її порівняти з +1.3, який у нас (Hong Kong +1.2, Singapore +0.8, New Zeland +2.1, Switzerland +0.5, Australia +0.7)

Отже, що ми маємо: замість того, щоб подавати новину: "Україна підвищила значення Індексу економічної свободи", новина подається: "Україна впала на чотири сходинки у рейтингу, і знаходиться по сусідству з африканськими країнами" (що було і всі попередні роки, тільки тоді я не зовсім впевнений, що депутати ригіонали на це звертали увагу). Просто у багатьох одне завдання: у всьому показувати виключно негатив, і ігнорувати будь-який позитив.

Mason Lemberg: У мене є мрія...

Мрія, щоб кожна особина, яка бездумно постить такі псевдорейтинги, колись мала б змогу відчути всі переваги таких процвітаючих країн як Афганістан, Судан, Ангола, Чад і т.д. Отак щоб ви там прожили хоч тиждень, просрались і більше ніколи не постили такої дурні.

Я, звичайно, розумію все. Розумію, що злість і тупість засліплює очі, але тут мова йде не про гройсмана, а про твою країну, яку явно обсирають, посавивши нижче Афганістану. Та візьми ти перевір дані? Хіба це так важко відкрити бюджет? Хіба це так важко побачити, що більшість оцінок цього "рейтингу" тупа отсєбятіна, а там де фігурують цифри (як на скріні нижче) - там слонячі фейли? Якщо люди, які складають рейтинг, помиляються в значенні основної ставки податку цього "рейтингу", то що можна сказати про "рейтинг"? Та відкрий ти дані по ВВП, відкрий бюджет, та порахуй.. ну не можна бути таким .....І останнє: економіка країни аж ніяк не залежить від цих псевдорейтингів. Об'єм інвестицій в економіку України в розрахунку на 1 особу в 4 рази більший ніж в Грузії. При тому, що в цьому "рейтингу" Україна на дні, а Грузія на 13 місці. В України позитивне торгове сальдо і ріст економіки, в Грузії (на 13 місці) імпорт перевищує експорт в 4 рази, тобто економіка нічого не виробляє, а економіка йде вниз. Це і є показники, які свідчать про економіку, а не псевдорейтинги з фонарьними оцінками і лєвими цифрами.

Це не означає, що ми такі прекрасні (чи тим більше Гройсман такий прекрасний), ні це не так, нам ще пахати і пахати. Але це означає, що досить думати жопою, не перевіряти цифри і на основі фейків робити висновки.

Tags: #фактчекинг, iwar
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments