Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Ватологічне

Ruslana Radchuk тут:
Недавно колись у френдострічці промайнули цікаві результати соціологічного опитування ставлення росіян до американців протягом тривалого часу до новітніх подій. Ще народ дуже дивувався дуже швидкому перевзуванню населення. Два місяці, як обрано Трампа - все! Америка кращий друг. З турками ми також спостерігали такі фінтєля. В телевізорі так сказали.
Хтось висунув дуже дотепну думку - росіяни дивляться це все дистанційно, як серіал. Вчора дон Педро мудак, а в новій серії він оказується хароший чувак, і всьо, дон Педро позитивний герой. Ну, або як Северус Снейп. Всі серії ясно, що це засранєц, а потім виявляється, що він весь герой. Глядачі синхронно апдейтять свою думку.
Я б сказала, що навіть не серіал, а інтерактивне ріаліті шоу, коли глядачі можуть проголосувати, кого нагодувати хробаками, або помилувати. Це я дивлюсь на новий флешмоб #ХВАТИТУБИВАТЬ. Глядачам, бачте, не подобається, коли вбивають і вони дзвонять в студію, щоб хробаками не годували. Хватіт. Питання перше, де вони були раніше? Питання друге, чи є в грі опція #заберітькчортамсобачимвашітанкиівідновітькордон. Я б пограла.


У к-ц-пів локус контроля - зовнішній. Вони залежать від когось завжди, вони не вміють будувати своє життя http://bitter-onion.livejournal.com/907969.html.
Тому - "С новой бабою/мужиком все точно будєт по іному", "захватім еще теріторію і там начньом все с нуля" чи "С новова года бросаю піть і куріть і буду гатовіться поступать в унівєр". І звідти ж зміна думки про Обаму/Трампа відповідно до телевізора.

Tags: #зигмунд_фрейд, кацаповедение
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments