Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Украинская ІТ-компания выиграла миллионный грант Еврокомиссии

Originally posted by oleg_leusenko at Украинская ІТ-компания выиграла миллионный грант Еврокомиссии
Украинская ІТ-компания Polyteda Cloud выиграла грант Европейской комиссии на 1,220 млн евро согласно программе Horizon 2020 на разработку инновационного проекта Physical Verification PV Сloud, который будет применяться для финальной проверки правильности работы новой микросхемы.Об этом написал премьер-министр Украины Владимир Гройсман в Facebook. По его словам, грант получен в соответствии с европейской программой Horizon 2020, доступ к которой Украина имеет с 2015 года.

«Пам’ятаєте сумнозвісні історії з несправностями Samsung Galaxy Note-7? Так ось українська ІТ-компанія POLYTEDA CLOUD отримала грант на понад мільйон євро від Єврокомісії для запуску проекту перевірки правильності роботи нових мікросхем, що допоможе уникнути подібних інцидентів. Молодці!
Грант, до речі, отримано в рамках європейської програми Horizon 2020, доступ до якої Україна має з 2015 року і яка є чудовим вікном можливостей стартапів із глобальним потенціалом. Закликаю українських розробників і представників малого та середнього бізнесу активніше використовувати цю можливість.
http://h2020.com.ua/uk/
», - прокомментировал глава правительства.

Как объяснили авторы проекта, цель - решение проблемы физической верификации - завершающей стадии проектирования разработки интегральных микросхем, которая предшествует выпуску в производство.

PV Сloud дозволить підвищити конкурентоспроможність європейської індустрії та мікроелектроніки. Проект розрахований на напівпровідникові фабрики та кінцевих розробників інтегральних мікросхем.
Tags: #ИТ, а что там у хохлов
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments