Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Яценюк наступил на особо чувствительные места Путина.

Яценюк наступил на особо чувствительные места Путина. Он поехал в Брюссель, обсудить сохранение и усиление санкций против России, но для них это сейчас очень больно. Ответ не заставил себя ждать – в Украине разгоняют «сенсацию» о том, что он купил в Майами 24 виллы. Не одну – 24! Почему не всю Калифорнию? Наверное, фантазия у кремлевских сценаристов не настолько масштабна. С другой стороны удивляться нечему. Если ты не делаешь вид, а реально угрожаешь кремлевским интересам, по тебе будут бить. В том числе и информационно. Яценюк не первый раз попадает под прицел российских фейкоделов – то Мочанов рассказывает истории про миллиард, а потом извиняется, то российские правоохранители заводят дело по войне в Чечне. Они никак не оставят нас в покое и будут постоянно бить по тем, кто им мешает. Но мы, как умные люди, этот бред используем. Отношение Кремля к украинским политикам это лучший критерий для оценки последних. Бесит Москву? Наш человек. Нравится Путину – вредитель или полезный Москве идиот. Все очень просто…

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1183633325057424&id=100002323047152

Ну и чтоб 2 раза не постить -

Все, друзі, досить! За брехню, нісенітниці й участь у інформаційних спецопераціях треба відповідати.

Подаю позов у суд на провокатора, який опублікував «качку» про начебто придбання мною в Маямі 24-х вілл за мільйони доларів.

Повний абсурд, скинутий на голови людям, замученим війною, непевністю і переживаннями, виснаженим постійними інформаційними атаками, а від того дуже вразливим - це давно оголошена війна не проти мене особисто, а проти кожного громадянина з метою дезорієнтації і втрати довіри у власну державу.

Маю всі підстави заявляти, що фейк про 24 вілли - це частина спецоперації проти країни.

З часів роботи на посаді прем’єр-міністра чітко знаю, як народжуються такі атаки і що є їхньою причиною. Щойно повернувся з Брюсселя, де мав надважливі зустрічі з європейськими партнерами, від позиції яких великою мірою залежить утримання світового антипутінського фронту і збереження та посилення санкцій проти Росії. Такі контакти відслідковують російські спецслужби. Вони знають, що ці міжнародні зустрічі можуть принести багато безсонних ночей кремлівському керівництву, а тому за будь-яку ціну будуть намагатися підірвати довіру Заходу до української дипломатії. «Ти купив вілли? Ти корупціонер», - це вирок для співрозмовника від Української держави. Тобі не подадуть руки. З тобою не сядуть за стіл переговорів. Твою країну зневажатимуть.

Саме тому чергова брехня про мільйонну нерухомість шириться Інтернетом з такою швидкістю, а сьогодні-завтра буде підхоплена «Інтером» та іншими ЗМІ, які отримують команди з Москви, та п’ятою колоною.

Так, як це було під час двох років роботи мого уряду, обраного парламентом після перемоги Революції гідності.
Відновлю перелік лише для того, щоб був зрозумілий масштаб інформаційних диверсій.

1. Ви пам’ятаєте - Арсеній Яценюк воював у Чечні. Повна маячня, яка не вимагає коментарів. Її російське телебачення успішно згодовувало своєму глядачеві для демонстрації «звірств київської Хунти».

2. Вкрадений мільярд Яценюка - в ефірі одного з каналів заявив на всю країну гонщик Мочанов. Сумніваюся, чи є в Україні сім’я, яка не обговорила це у себе на кухнях. І байдуже, що потім Мочанов відмовився від свої слів, спростувавши цю брехню. Але про це вже мало хто чув, наша традиція така – звинувачувати голосно, а просити вибачення пошепки.

3. Брехня відставленого Гордієнка про начебто вкрадені 7,5 мільярдів гривень. Спланована від першого до останнього слова кампанія. І ніхто не звернув увагу на те, що звинувачення Гордієнка стосуються уряду часів Януковича-Азарова.

4. Убивство на дачі, автомат і гільзи – брехня!

5. Від’їзд у Аргентину, США та інші країни – брехня!

6. Заяви Саакашвілі про Яценюка і уряд – брехня!

7. Заяви Капліна, Добродомова, Берези – фігурантів з листування редактора «Інтера» Столярової – брехня.

Це далеко не увесь список брудних інформаційних спецоперацій проти мене особисто і проти нашої політичної команди.

Настав час відповідати за неправду. Так, людині на прізвище Олег Торгало, як автору брехні про 24 вілли у Маямі, доведеться йти в суд. Давати відповіді на запитання під присягою. І понести покарання у відповідності до Закону.

Водночас, звертаюся до українських громадян із закликом не давати себе використовувати в інформаційних війнах, які ведуться проти нашої країни. Подібні зразки «геббельсівської пропаганди» не мають шансу, поки ви самі не впустите їх у свою свідомість.

Будьте пильними!Tags: iwar, правду говорить легко и приятно
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments