Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Провал плану з дестабілізації України став грандіозною поразкою Тимошенко – експерт

Політолог Олег Лісний констатував, що план із дестабілізації України, який так довго готували кремлівські технологи, на першому етапі провалився.
«Очевидно, що тему протестів вкладників роздували досить штучно, і серед протестувальників більшість складали найняті погодинно громадяни. Картинка масових протестів не була створена, картинка розгону протестувальників поліцією чи якимись екстремістами – так само. Також не вдалася провокація із залученням до операції морального авторитета Юрія Шухевича, якого намагалися втягнути у свої ігри московські сценаристи», – наголосив у коментарі From-ua політолог.

За його словами, скоріше за все, що для Опозиційного блоку чи інших відверто проросійських груп цей провал не несе значних іміджевих чи електоральних втрат, тому поразка, що відбулася минулого тижня, для них – лише черговий етап політичної діяльності.

Тим не менше, як зауважив Лісний, для Юлії Тимошенко фіаско плану дестабілізації стало дуже серйозним ударом.

«Батьківщина» відкрито виступила на стороні протестувальників, публічно заявляла про початок вуличних протестів, і відверто «спалилася» в історії з Шухевичем. Більше того, виплив до того непублічний зв’язок із Віктором Медведчуком. Удар був настільки серйозним, що невідомо, чи зможе Тимошенко від нього відновитися», – підкреслив експерт, додавши, що показовою в цій ситуації була неявка лідерки «Батьківщини» і на суд щодо скасування тарифів.

У підсумку він зазначив, що цей скандал має і позитивні моменти, оскільки усі знімають маски.

«Проте, історія ще не закінчилася, після поразки ворог буде планувати нові плани дестабілізації, і громадянам, і правоохоронцям треба пильнувати, в усьому розбиратися і робити вірні висновки», – резюмував фахівець.

http://politicua.com/politika/4173-proval-planu-z-destablzacyi-ukrayini-stav-grandoznoyu-porazkoyu-timoshenko-ekspert.html
Tags: #консервы_хйла, церковь свидетелей зрады
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments