Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Порошенко переказав 350 млн гривень на армію

Originally posted by rudy_ogon at Порошенко переказав 350 млн гривень на армію
Оригинал взят у yurkoom в Порошенко переказав 350 млн гривень на арміюДавайте про саме популярне мило, про ліпецькі мільярди.

1. Немає ніяких мільярдів доларів сплачених податків у бюджет РФ, є суму біля 10 млн.$ (це з усіма штрафними санкціями, що нараховані фабриці Порошенко у 2014 р.).
2. Вартість фабрики становить 84,6 млн. доларів. Тобто, як що залишить фабрику Росії, то ворог буде мати і фабрику і ті ж податки, тобто зиск у десятки разів більший. Продати неможливо, бо є тяжба з фіскальними службами РФ.
3. Розмови про фабрику – популістське мило, тому що її вклад 10 млн. $ у бюджет РФ (216 млрд. $) мізерний. А ось сума за газ, яку сплатила Україна Росії у 2013 р. (за контрактом ЮВТ) склала 12 млрд.$. Це дійсно суттєва допомога російської армії. Бірюков повідомив, що Порошенко переказав 350 млн гривень на армію

Група "Крила Фенікса" отримала від Президента 3 млн гривень.
Бірюков повідомив, що Порошенко переказав 350 млн гривень на армію
Радник Президента Юрій Бірюков заявив, що Президент Петро Порошенко переказав в сумі 350 млн гривень на проекти Збройних сил України.

"Тижні зо три тому Петро Олексійович показав мені один звіт, з благодійної діяльності. Підсумована сума там була мільйонів 350. На проекти ЗСУ. Моє питання "Чому Ви про це не дозволяєте говорити?" так і залишилося без відповіді. Група "Крила Фенікса" (Бірюков - організатор групи, - ред.) на проект пральних кунгів отримала понад 3 000 000 гривень", - написав він у своєму фейсбуку, реагуючи на пост нардепа Віктора Балоги, який написав, що він не чув, щоб Порошенко допомагав армії.

Нагадаємо, прес-служба Президента при публікації декларації Порошенка за 2014 рік повідомляла, що загальна сума благодійних пожертвувань, переданих торік "за сприяння Петра Порошенка", становила 123 млн гривень. Торік Порошенко отримав сукупний дохід у розмірі 368,9 млн гривень.

В останні дні Порошенко в соцмережах зазнає критики через шикарний маєток, в якому Президент живе в Козині Київської області. http://ukr.lb.ua/…/318198_biryukov_povidomiv_shcho_poroshen… Чомусь багато дивуються, дізнавшись, що Президент пожертвував на армію більше 350 млн. Ще до війни Петро Порошенко багато виділяв коштів на благодійність, але не афішував це.

http://patrioty.org.ua/society/chomus-bahato-dyvuiutsia-diznavshys-shcho-prezydent-pozhertvuvav-na-armiiu-300-mln--volonter-104410.html

Tags: #je suis порохобот, как трахнули рашку
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments