Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Шо робить, якшо в маршруткі в людини рінгтон - гімн Росії і ніхто не реагує, бо це ватне місто?

Фаєчка наша Каплан продовжує вчити нас лайфхакам як говоріть з ватою.
Це трохи довше ніх метод пана Гжегожа, але то прикольно )))


Інтересно, підручник, шо я переклала і склала для вас, а Марія Шруткіна занотовала його в красівий конспект, прочитали 18 юзерів. (Прокрути 4 поста назад) (https://www.facebook.com/faina.kaplan.50/posts/1173608096052592?pnref=story - grzegorz_b)
Приклади, шо показують як користуватись цим конспектом, прочитали 18000 юзерів.

Цими методами користуються від ЦРУ з ФБР до дипломатів, бізнесменів і кримінальних психологів. Якшо ти чиновник, тобі обовязково треба прочитать. Це заніма 12 хвилин.

Ні, я не боюсь, шо жирні свині будуть користуватись цими методами. ВОни вже ними користуються, гг. Це для молодих чужих середовищу чиновників

__________________

Ще один нейрологічний приклад

Шо робить, якшо в маршруткі в людини рінгтон - гімн Росії і ніхто не реагує, бо це ватне місто? Неправільна реакція: вони на нас напали, а ви їх гімн вмикаєте, не стидно? Ілі шото в цьом роді. Шо вобще робить з ватой?

Якшо ви читали мій посібник зі зміни поведінки, то ви должні знать, шо звертатись до префронтального кортексу (аргументи, цифри, факти, мораль) - це безполєзно. Там все заварено, заколочено і закрито. Тобі нада звертатись до амігдали (страх, емоції, стімул). Один (1!) з багаточисельних прикладів.

Правільна реакція:
Крок 1: я свій.
"Ой, ето гімн Росії? Та все уже ждут, што оні скоро прійдут і освободят нас. Уже сіл нет терпєть еті таріфи і ніщенскіє пенсії."

Крок 2: Reductio ad absurdum
"Я не знаю, почему оні медлят. Вєдь у ніх єсть все что нужно для того чтоб нас освободіть: бомбардіровщкі, "Гради", даже ядерне оружіє. Сколько єщо нужно ждать? Вот мой муж говоріт, что будет много смертей і разруха, єслі Росія прійдет нас освобождать, как в Сірії. Да, будут бомбардіровкі і смерті мірного населенія, как в Сірії, но ето луче, чем хунта. Ігра стоіт свеч. Я готова потерпеть бомбардіровкі, несмотря на то што у меня двоє детей. Вон в ДНР і ЛНР тоже бомбардіровкі і гібнут гражданскіе ліца каждий день, но зато как хорошо оні жівут теперь, когда отделілісь, єслі не зацикліваться на бомбардіровках. Маленькіе таріфи, везьде чісто, рози. У нас там родственікі. Оні не могут нарадоваться, как все там теперь хорошо образовалось.
https://www.facebook.com/faina.kaplan.50/posts/1175348532545215
ЗИ Агов, хто не підписався на пані Каплан - саме час зробити то
Tags: #лайфхак, #тролим вату, как правильно
Subscribe

Posts from This Journal “#тролим вату” Tag

 • Аргумент ідіота

  Originally posted by mysliwiec at Аргумент ідіота Коли вам кидають "аргумент ідіота" (пред'яву на кшталт " єслі тьі…

 • В Украине все готовы

  Из достоверных источников известно, что в Украине все готовы: - почти во всех ресторанах Украины уже готовы плакаты с free borsch - горсоветы на 9…

 • ИСТОРИЧЕСКАЯ МНОГОХОДОВОЧКА ЯЦЕНЮКА

  Весь замысел стал понятен только сейчас - когда сам Яценюк пояснил, что имел в виду ГДР и разделённый Берлин, а МИД напомнил про УНР, официальной…

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments