Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Ахаха, судья совсем не палится )))

- При заработке в 10к баксов в год много заработала
- Вопрос подняла синхронно с активизацией кацапов на фронте и "протестами"
:)))

Озброєна банда увірвалася в будинок судді Вищого господарського суду України Мальвіни Данилової. За словами сусідів, винесли близько півмільйона доларів, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

У своїй електронній декларації Мальвіна Данилова вказала п'ять квартир, чотири з яких площею 112,8 кв. метрів кожна, три земельних ділянки, гараж і дачну ділянку. Крім того, у власності судді знаходиться автомобіль Mersedes Bens E-250 (2011 р.в.), а її сина - ще три автомобілі: Mersedes Bens S 550 та дві Subaru Impreza 2008 р.в. Заробітна плата судді склала 290 368 грн.

За статистикою голови Ради суддів України Валентини Симоненко, ще кілька суддів стали жертвами пограбування. Про те, кого саме та на скільки пограбували, пані голова не розповіла, бажаючи зберегти їхню приватність. Симоненко вважає, ці пограбування можуть бути пов'язані з оприлюдненням е-декларацій, оскільки раніше, каже, подібних фактів не було. "Це відбулось буквально через тиждень після того, як декларація була оприлюднена. Тому що до цього часу в принципі всі, хто знав цих суддів.


http://patrioty.org.ua/other/udar-pislia-opryliudnennia-e-deklaratsii-ozbroiena-banda-uvirvalasia-v-budynok-suddi-vyshchoho-hospodarskoho-sudu-ukrainy-i-zabrala-500-000-141833.html
Tags: #совсем не палится
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments

Recent Posts from This Journal