Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Український журнал «Фокус» оприлюднив рейтинг найкомфортніших міст України. Переможцем у списку став Львів, який відірвався від Києва майже на шість балів і отримав показник у 69,4.
До недоліків міста відносять дороге житло, невисокі зарплати, затори і дефіцит парковок. Головні переваги Львова – низький рівень злочинності, розвинена інфраструктура та відсутність складнощів із пошуком роботи.
Київ із 63,6 балла посів друге місце. Вадами життя у столиці назвали дороге житло та високі ціни, затори та високий рівень злочинності. Серед плюсів – високі зарплати та можливості знайти роботу, а також велика кількість міжміських сполучень.
Третє місце, із 61,6 балла, посів Хмельницький. Тут приємні ціни на продукти та одяг і висока інвестиційна привабливість. Недоліками вважаються низькі зарплати, поганий стан доріг та забрудненість Південного Бугу.
До першої десятки також потрапили Вінниця, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Харків та Рівне.

==============

"помаранчОві" (с), 2004, регіони йдуть у відрив, і це природньо і передбачувано. Так же буде і в майбутньомуhttps://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1863301503956299&id=100008294015361
Tags: #и_почему_меня_это_не_удивляет?
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments