Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Вечный оппозиционер вещает

Сабж, конечно, неоднозначен. Его зашквар с Овощем все поставилна места.
Но вот данные - интересные.
Originally posted by taraschornovil at ...
Taras Chornovil

Під час виборчих кампаній 2006 й 2007 років та під час певних політичних подій у 2008-му мав змогу спостерігати за діяльністю такого собі Алєксєя Сітнікова. Дещо самовпевнений, позбавлений будь-яких сентиментів, але все ж талановитий і ефективний російський політтехнолог. Спеціаліст із НЛП (нейро-лінгвістичного програмування), маніпуляцій, методів гіпнозу й "зомбування" виборців чи партнерів та інших способів впливу на психіку людини. Сітніков не є типовим кремлівським технологом - почав працювати ще на Єльцина й при Путіні старається не надто світитися. Як і більшість знакових росіян, воліє жити в Лондоні та в Іспанії, а не на Рубльовці. Трошки більше про нього можна прочитати тут:

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2,_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%B9_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Спершу він засвітився під час помаранчевої революції 2004-го року, але його частку результату в тих подіях оцінити не можу - там працював ще один - наш вітчизняний спеціаліст із НЛП. Але вже за рік він проявився в найближчому оточенні пані Тимошенко. Кажуть, що почав з нею працювати ще під час роботи на Ющенка. У той час Юля засвоїла деякі принципи російських політтехнологій: "чим більше брехні, тим швидше в неї повірять", ставлення до людей, як до "біомаси" (тоді вона почала вживати це слово), НЛП, неперебірливість у партнерах ("ціль виправдовує будь-які засоби") тощо. Для тих, хто був причетним до політичного життя ця співпраця зовсім не новина й не несподіванка. Про це багато писали в той час, згадувалося про це і в ряді інтерв'ю (напр. одіозного Шувалова) та в кількох довідкових видань (зокрема, у пропонованій вище статті з Вікіпедії).

Потім він, неначе, відійшов від співпраці з Юлею, коли провалився її план об'єднання з Януковичем (відомий ПРіБЮТ вересня 2008-го). Хоча колеги переказували, що якісь консультації надавав їй аж до арешту.

І раптом на фоні об'єднання зусиль Батьківщини й Опозиційного блоку, які зараз дуже активізувалися, знов ніби виринули вуха Сітнікова... Інформація ще не остаточна: просто дає консультації, чи знову став основним технологом і стратегом? Як дізнаюся щось певніше, то поділюся. Але стиль поведінки й риторика Юлі знову повернулися до методів Сітнікова. Ще раз відзначу - дуже талановитого батька маніпуляцій психікою.

А хтось усе це приймає за чисту монету...

Ситников, Алексей Петрович — Википедия

Ситников, Алексей Петрович — Википедия
Tags: #баба-коляска, #интересно то как!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 48 comments

Recent Posts from This Journal