Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Кстати!

Слухайте, інтересне оце зараз в журналі читаю. Журнал "Іnc" - про то як люди роблять гроші з воздуха і про тенденції сучасного бізнеса.

Чувак взяв свою біду і превратив її в вагон грошей. Тобто він побудував свій бізнес не з нуля, а з ями. Сів жирним в тюрму на 6 років. В тюрмі втратив 70 фунтів вєса шляхом спеціально розробленим за ці 6 років комплексом вправ. Вийшов і став преподавать фітнес в парку. Клієнти стали йому платить, але він колишній бізнесмен (сів за розбудову наркотрафіка), і розуміє, шо хароші гроші можна заробить тіки франшизой. Він іде назад в тюрму і предлага в якості реабілітаційної програми тренувать інших зеків. Ті виходять і преподають тюремний фітнес разом з ним в парках. Вигодно і зекам - і державі. Заключоні виходять і зразу ж трудоустраюються в ConBody.

Хіба мало фітнеса кругом, шо людям нада іти до зеків? Наоборот, багато, тому люди шукать шото нішове, шото необичне.

Так формуются мікроскопічні монополії дуже вузькоспеціалізовані монополії і генерується бабло.

Читаєм далі, які спеціалісти ціняться зараз? Такі шо дуже довго, протягом 10 і більше років вивчали дуже вузьку галузь. Спеціаліст з вразливості. Як вам? Зараз на Фейсбукі заніма високу должность.
___________
Hаші ветерани АТО тоже мoжут спокойно в парках преподавать фiзкультуру. Я б з задоволенням занімалась самое військовим стилем фізподготовки і платила їм гроші.

Tags: #идея
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments