Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Горизонтальні зв'язки

Доречі!

А ви знаєте, шо глобальна і діка українська корупція образовалась, в першу чергу, дякуючі тому шо українці не цінять і не розбудовують горизонтальні звязки, а цінять тільки вертикальні.
Дивись, немного математики.
В тебе середньостатистична кількість людей, шо ти з ними спілкуєся, 200. Який шанс, шо ти знайдеш серед них бізнес-партнера, роботодавця чи просто нужну людину? Дуже маленький. Це твої звязки першого рівня.
В кожного з людей першого рівня є свої звязки першого рівня, а саме їх разом 200^2 = 40000. Тут вже більше шансів знайти потрібну людину, правда ж? Якшо ти познайомися з друзями друзів і з друзями родичів і з родичами друзів, то ти значно розшириш свої звязки.

А звязок третього рівня, - я саме так знайшла першу роботу, через подругу, шо в неї був знайомий, шо знав когось, хто наніма на роботу срочно навіть таку малоразвіту людину, як я тоді була, на хорошу зарплату. Звязок третього рівня - це вобще бомба 200^3=8000000. Ну тут вже точно є і бізнес партнери, і роботодавці, і практично вся роботоспособна країна. Ну добре, зробим поправку, шо одна людина тут порахована кілька разів, бо є звязком для багaтьох людей, але все одно це великі цифри, навіть якшо ти ії розділиш на 10.

Америкоси розбудовують горизонтальні звязки, навіть коли стоять чекають на переході зеленого світла, в переповненому вагоні метро, в літаку вобще вони літак не полишають без звязків і нових друзів, особливо бізнес клас. На круїзі, на хобі-гуртках, навіть в швидкій допомогі. Якшо на корпоративі двоє людей, шо вобше не мають стосунка до компанії опинились поряд, то вони вийдуть звідти з друзями, бо дiзнаються, шо в них діти грають в одній футбольній команді. Я не встигаю за америкосами в розбудові горизонтальних звязків. В мене нема такої енергії і памяті на фамілії і лиця, але я набагато краще будую звязки, чим пересічна українська людина, навчившись в америкосів.

І коли в тебе буде скіки горизонтальних звязків, тобі не доведеться буть таким залежним від вертикальних звязків.

Українці умдряються не знать своїх сусідів і чим вони занімаються 10 років проживши разом. Вони зажимають інфу про себе, не інтересуються іншими. А начальство і чиновника, шо запросто міг би буть їх горизонтальним звязком, якшо проявить енергію і інтерес, переводять в ранг полубога і бояться і ненавидять його, і несуть йому гроші.https://www.facebook.com/faina.kaplan.50/posts/1084273051652764
Tags: #+1, как нам обустроить страну
Subscribe

Posts from This Journal “#+1” Tag

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments