Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

У "мирній" ході Московського патріархату ідуть представники спецслужб РФ

Київ, 15 липня 2016 року – У так званій мирній ході під проводом Української православної церкви (Московського патріархату) ідуть представники спецслужб Росії. Вони також охороняють її по периметру та «готують ґрунт» у Києві. Про це під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі заявив Олег Бондаренко, учасник АТО. «У цьому натовпі та в його охороні є люди, які мають військову підготовку, мають спеціальну підготовку та перебувають у правильній фізичній формі для виконання такого роду задач. Вони витривалі та правильно екіпіровані та підготовлені до дальнього переходу. Їх вирізняє хода та вираз очей. Є ряд ознак, по яким навіть дилетант побачить, що це не звичайні прочани», – пояснив він. За його інформацією, у Києві також вже готують пункти зі зброєю.

Боєць АТО повідомив, що по периметру Києва працюють патрулі колишніх АТОшників. «Рекомендую не провокувати киян. Ми не збираємося вас займати. Але якщо у Києві проллється кров, наша реакція буде жорстка і миттєва», – попередив він.

Правозахисник Олена Розвадовська розповіла, що активісти збираються звернутися до КМДА з вимогою заборонити вхід такої хресної ходи до міста. «27 липня – це робочий день. Хода має пройти центром містам. Якщо пускати транспорт в об’їзд, то ми отримаємо величезні затори на дорогах, вели тисняву у громадському транспорті. І давайте не забувати про «замінування метрополітену». Дай Боже, не отримати нам черговий теракт в Європі», – заявила пані Розвадовська. «Це може загрожувати не тільки життю та здоров’ю киян та гостів столиці, а і національній безпеці. Війна дуже близько до столиці. Не обов’язково це будуть бойовики. Ті, хто йдуть в ході не будуть проводити активні бойові дії», – вважає вона.

Журналіст Тимофій Златкін нагадав, що у 2014 році саме такі «мирні жителі» оточували українську техніку на сході України, а потім передавали її до рук бойовиків. Тоді ж Московський патріархат забезпечував своїми базами та ресурсами незаконні збройні формування на Донбасі. «Я чудово пам’ятаю, як у Донецьку під іконостасами Московського патріархату проходили захвати обласних СБУ, адміністрації, міліції та інших адмінбудівель. Ми знаємо, що несе нам цей «мир». Він та ті молебні приводять до обстрілів по мирних домах. Це не мир – це «русскій мір», – заявив журналіст.

«Хочете помолитися – будь ласка, це не наша церква. Але краще ви б помолилися там, на «передку», стали б там, на лінії розмежування, де працюють «Гради» та міномети, і помолилися б. Ви молитесь за мир? У нас тут мир, не дай вам Бог зробити тут війну», – наголосив Олег Бондаренко.

http://uacrisis.org/ua/45267-hoda

Tags: #ГундяевскийДрангНах
Subscribe

Posts from This Journal “#ГундяевскийДрангНах” Tag

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Posts from This Journal “#ГундяевскийДрангНах” Tag