Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Натрапила на відео в мережі, де Юля Володимирівна поїхала у вкраінське село і там відверто маніпулювала. “Війни можна було уникнути, але влада проливає кров і грабує”. І тут є проблемка, бо це село стовідсотково відправило на війну якогось місцевого героя. А може, і отримало цинковий гроб із Донбасу взамін. Така риторика добре б'є по нервах, однак не відповідає дійсності.

Червень 2014. Волонтери розказують мені в інтерв'ю про таку екзотику, як Celox. Її провозять із Європи в ручних поклажах, а митники Борисполя ввічливо закривають на це очі. Серпень 2014, я сиджу в гостях, де інтелігентна сімейна пара зі Львова: викладач і хірург, розказують, як пішки ходили в Польщу і назад, аби на власних горбах протягнути каски і броніки для 80-і бригади. Листопад 2014, батькові телефонує його двоюрідний брат, кадровий офіцер, і заїкаючись розказує про втрати ще на стадії полігону. Привезли якісь хрінові снаряди для “піонів” і щось там рвонуло. Блюючи, він і його солдати відшкрібали з трави шматки м'яса, які донедавна були двома здоровими мужиками…

А тепер повертаємось у період задовго до війни. Ще до Януковича. Наприклад, погортаємо бюджет за 2009 рік. Затверджували його ще за “першого демократичного прем'єр-міністра”.
Там є цікаві суми видатків.
Військовий бюджет 2009 — 11,65 млрд грн. з урахуванням коштів зі спеціального фонду державного бюджету України фактично виділено 11,7 млрд.
Дотації на шахти в 2009-- близько 10 мільярдів грн. До цього уряд Тимошенко виділив ще понад 1 мільярд гривень на виплату боргів із зарплати шахтарям. Фактично, це була безповоротна фінансова допомога, незважаючи на вимогу передбачити джерела погашення виділених сум. А в грудні 2009 зі стабфонду було виділено 260 мільйонів гривень для погашення шахтами боргів за електроенергію.

По факту, в спокійний невійськовий час, коли економіка пішла у відносний плюс після кризи 2008 року, Тимошенко дотувала одну із найкорумпованіших галузей. Однак просто забила на армію.

Тому, коли сьогодні в парламенті постійно постає питання про модернізацію якихось військових законів, що не змінювались із 70_хх років, коли вперше ВР щось робить із контрактною службою, створює усю нормативну базу для створення дуже і дуже потрібних ССО, постає питання: а чим за своєї каденціі займався демократичний прем'єр Тимошенко? Правильно, спонсорувала тих, хто попросту прогудів і Донбас, і шахти…

Мораль історії проста. Добре, що рукописи і тексти колишніх бюджетів дуже зручно знайти в інтернеті. Аби потім порівняти, хто як батьківщину сердечно любив)https://www.facebook.com/marina.danilukyarmolaeva/posts/1051726368216252

Tags: правду говорить легко и приятно
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment