Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Внезапно: "Рузьке мир" идет во главе с Вилкулом

Вилкул
«С портретами русских царей и вилкулами и гундяевыми во главе - в Киев движется крестный ход «русского мира». Из Донецка в Киев в свое время доходили шахтеры. Эти дойдут? Крестный ход мира из Донецка (от Свято-Успенской Святогорской Лавры) и Почаева (Почаевской Лавры Тернопольской области) организовали и возглавили регионалы Александр Вилкул и его коллеги. Ходоки из Почаева и Донецка планируют встретиться 26-27 июля в Киеве. Акция оганизована довольно грамотно: обеспечение водой, продуктами, карематами, палатками - все это в достаточном количестве. Среди участников шествия священники, женщины, дети, мужчины всех возрастов. Кроме икон с изображениями святых, они несут еще и портреты русских царей. Честно говоря - это все имеет стремный вид», - говорится в сообщении.
http://sprotyv.info/ru/news/kiev/stremnyy-hod-na-kiev-marshiruet-russkiy-mir-vo-glave-s-vilkulom-i-gundyaevcami-foto?_utl_t=fb

Прошлый ход "рузькемира" нападением кацапов

Originally posted by ugroza_77 at “Останні гастролі РПЦ закінчилися війною”: експерт розповів про мету хресного ходу в Україні

Всеукраїнський хресний хід, організований Московським патріархатом, можуть використовувати в своїх цілях російські спецслужби. Про це написав російський соціолог і політолог Ігор Ейдман в своєму Facebook.

“Одна мегаакція РПЦ на території України вже закінчилася війною. Це були гастролі в Києві якогось артефакту під назвою” Дари волхвів “. Профінансував це шоу широко відомий тепер спонсор війни за” русскій мір “, православний олігарх Костянтин Малофєєв, на якого працювали Гиркин і Бородай . А не так давно Гиркин зізнався, що ці “гастролі” були ширмою для шпигунської спецоперації. в середині січня 2014 року, під прикриттям легенди про забезпечення безпеки привезених до Києва “Дарів волхвів”, він (і, мабуть, не тільки він) перебував в столиці України, в тому числі на Евромайдане, де здійснював розвідувальні заходи за завданням російських спецслужб “, – зазначив він.
Він зазначив, що новий “хресний хід” також можуть використовувати російські спецслужби.
“Зараз старий, перевірений десятиліттями плідної співпраці тандем РПЦ-ФСБ (КДБ) знову активно працює в Україні, легендіруя свої спецзаходи як релігійні акції”, – підкреслив Ейдман.

Tags: #ГундяевскийДрангНах
Subscribe

Posts from This Journal “#ГундяевскийДрангНах” Tag

promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments