Grzegorz (grzegorz) wrote,
Grzegorz
grzegorz

Савченко поведінкою в полоні заклала більшу «міну», ніж росіяни думають.

Савченко своєю поведінкою в російському полоні заклала набагато більшу «міну», ніж росіяни думають.

Два роки війни дали нашому суспільству та країні безліч відомих та невідомих героїв. Ми бачили, як прориваються будь-якими шляхами до своїх з Іловайська, бачили, як тримаються до останнього в Аеропорту пошматовані підрозділи, як у Дебальцевому стоїть до наказу та на рівних б’ється з окупантами наша армія.

Бачили багато героїчних вчинків, де наші хлопці були прикладом мужності та незламності духу. Бракувало прикладів героїзму лише з однієї із багатьох сторін війни, закритої та маловідомої, – полону. Нечисленні свідчення про полон хлопців з Іловайська, комбат Кузьміних та водій МТЛБ з Аєропорту, – ось практично і все, звідки ми дізнавалися про наших полонених, окрім звісно ж постійних знущань росіян над нашими хлопцями, які так смачно транслюють російські ЗМІ.

Савченко ж показала, і, що найголовніше, дала приклад того, як потрібно поводитися у російському полоні. Її крики, нахабність, сміливість, впертість та певне самозречення в тій маленькій кімнаті російського суду стали тим самим прапором української стійкості та справедливості. У цьому контексті не важливо, що зробить далі Савченко, тут головне, що вона вже зробила – дала, окрім всього іншого, правила поведінки.

Тепер кожен український військовий, який опиниться чи вже є у російському полоні, не дивлячись ні на що, буде пам’ятати ту велику боротьбу Савченко в полоні. Приклад, який і дасть жагу до життя, що збереже солдату віру і незламність в черговому російському підвалі. Приклад, який так яскраво показує, що вихід є завжди, і за нього варто боротись.

Віталій ОВЧАРЕНКО, доброволець АТО.
http://dyvys.info/2016/06/05/savchenko-povedinkoyu-v-poloni-zaklala-bilshu-minu-nizh-rosiyany-dumayut-blog-vitaliya-ovcharenka/
Tags: как трахнули рашку, савченко
Subscribe
promo grzegorz january 1, 2016 21:38 2
Buy for 50 tokens
место для пиара и все такое :)
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments